Redukcia z červeného 5-kolíku 400V 11 kW na bežnú zásuvku 230V 3,6 kW Schuko

Vysoko kvalitná redukcia z červeného 5-kolíku CEE 400V 3 x 16A (samica), na bežnú 230V zásuvku 16A (samec), kompatibilná so všetkými nabíjačkami a WallBoxami do výkonu 11 kW, CE certifikácia koncovky, TUV certifikácia kábla, odolnosť voči vode, prachu a UV žiareniu, automatická detekcia pripojenej nabíjačky, automatická zmena z 3fázy na 1fázu, max. nabíjací výkon 3,6 kW, min. nabíjací výkon 1,3 kW, podpora regulácie výkonu, kompatibilné so 100% EV a PHEV.

Dostupnosť Skladom - Odosielame o 12:00 cez Packetu alebo kuriérom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 3PTO1P-16A-AP
€39,90 €33,25 bez DPH
Redukcia z červeného 5-kolíku 400V 11 kW na bežnú zásuvku 230V 3,6 kW Schuko
Redukcia 1
Novinka
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akékoľvek miesto
Cez 2500 výdajných miest
Cez 2500 výdajných miest
po celom Slovensku
Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného produktu

Pocit istoty, že svoj elektromobil nabijete naozaj vždy a všade, je jednoducho na nezaplatenie. V prípade, ak máte 11 kW nabíjačku do červenej 5-kolíkovej zásuvky CEE 400V 3 x 16A, rozhodne by Vám vo výbave nemala chýbať táto mimoriadne šikovná redukcia, vďaka ktorej môžete svoj elektromobil dobíjať aj z bežnej 230V zásuvky. Či už sa teda chystáte na dovolenku, služobnú cestu, alebo na chatu, nemusíte už viac nosiť dve nabíjačky, ale vďaka tejto praktickej redukcii, Vám plne postačí jedna. V priebehu jednej sekundy pripojíte do svojej 11 kW nabíjačky 400V túto redukciu a rázom si prerobíte tak trojfázovú nabíjačku z červeného 5-kolíku 11 kW na bežnú jednofázovú nabíjačku 230V 3,6 kW a dobijete sa tak z každej jednej zásuvky navôkol. Ten pocit istoty z bezproblémového nabíjania si jednoducho zamilujete.

Istota a garancia pohody

Nabíjať elektromobil 11 kW je stále tá najlepšia a najšetrnejšia možnosť. Ale čo v prípade, ak sa dostanete do situácie, že na hoteli, v apartmáne či na inom verejnom mieste nebude k dispozícií červená 5-kolíková zásuvka? Alebo bude obsadená, prípadne poškodená. Na takúto situáciu môžete byť dokonale pripravený. Po pripojení tejto redukcie si tak v priebehu sekundy prerobíte svoju 11 kW nabíjačku na jednofázovú a môžete ju pripojiť do akejkoľvek bežnej 230V zásuvky a nabíjať rýchlosťou až 3,6 kW. Na prvý pohľad ide o nižšiu rýchlosť dobíjania, avšak tá je daná samotným konštrukčným obmedzením 230V zásuvky, ktorá viac ako 3,6 kW jednoducho nepustí. Navyše, aj za jednu jedinú noc môžete vďaka tejto redukcií dobiť stovky kilometrov dojazdu, čo rozhodne nie je málo.

Automatická detekcia. Neprídete tak o jedinú funkciu

Redukcia disponuje funkciou automatickej detekcie a len čo ju pripojíte k svojej nabíjačke, o nič viac sa už nemusíte starať. Nabíjačka sa plne automaticky prepne do jednofázového režimu a ihneď začne dobíjať Váš elektromobil rýchlosťou, ktorú si sami zvolíte. Maximálna rýchlosť dobíjania je 3,6 kW, avšak túto hodnotu si viete upraviť podľa svojich preferencií na 3 kW, 2,3 kW, prípadne až 1,3 kW. Perfektne sa to hodí na miestach s horšou, slabšou či staršou elektroinštaláciou, čím dokonale zamedzíte vyhodeniu hlavného ističa a nabíjanie bude stále maximálne bezpečné.

Nabijete sa vždy a všade

Buďte aj Vy dokonale pripravený na všetky nepredvídateľné situácie a vložte si do kufra, prípadne do prenosnej tašky k svojej nabíjačke túto redukciu. Je ľahká, robustná, vode odolná a v mnohých prípadoch Vám doslova vie vytiahnuť tŕň z päty. Nikdy sa tak nestane, že by ste ostali bez energie. Ide o povinnú výbavu každého elektromobilistu, ktorí to myslí vážne. Ak aj Vy nechcete počas akejkoľvek cesty stresovať, alebo zažiť pocit beznádeje z prázdneho akumulátora, táto redukcia by Vám rozhodne nemala chýbať vo výbave./p>

Kľúčové vlastnosti

 • Redukcia je kompatibilná s každou 11 kW nabíjačkou do červenej 5-kolíkovej zásuvky CEE 400V 3 x 16A
 • Splňuje najprísnejšie normy, CE certifikácia koncovky a TUV certifikácia kábla
 • Strana, ktorá sa pripája do nabíjačky: Samica červený 5-kolík 400V CEE 3 x 16A
 • Strana, ktorá sa pripája do zásuvky: samec Schuko 230V 16A vidlica do bežnej zásuvky
 • Maximálny nabíjací výkon po pripojení redukcie: 3,6 kW
 • Minimálny nabíjací výkon po pripojení redukcie: 1,3 kW
 • Automatická detekcia pripojenej redukcie
 • Jednoduchá obsluha Bez akejkoľvek elektrikárskej znalosti
 • Pripojenie redukcie netrvá viac ako 1 sekundu
 • li>Vysokopevnostné prevedenie, odolné voči vode, prachu a UV žiareniu
 • Kompatibilné so 100% elektromobilmi a Plug-in hybridnými vozidlami všetkých značiek

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky a Príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.55 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
I Avatar autora | 6.7.2024
Adaptér som skúšal len raz mám ho ako núdzovku ale na chate sa v lete využije. netreba terigať dve nabíjačky jednu na 220V druhú na 380V. Stačí jedna do 5kolíku. nijako nespomaluje nabíjanie. krytka na adaptéri sa dá potočiť potom sa nedá otvoriť je to poistka aby počas prenášania nehrkotala. určite dobra vec na cesty je malá zmestí sa do tašky k nabíjačke. Ivo