Doprava a platba

Pri nákupe nad 300 € doprava zadarmo

Nakúpte v našom obchode aspoň za 300 € s DPH a doručenie na adresu, prípadne do Packety zaplatíme za Vás.

Výhodné doručenie pre každého, už od 1,90 €

V prípade, ak bude celková výška Vašej objednávky nižšia ako 300 € s DPH, nižšie nájdete výhodné ceny prepravy, ktoré začínajú už na 1,90 €.

Doručenie kuriérom na adresu: 3,60 €

Rýchly a predovšetkým spoľahlivý kuriér prepravnej spoločnosti DPD vám doručí zásielku priamo na Vašu adresu. V deň doručenia balíka Vám príde SMS správa s predpokladaným termínom doručenia. Nájdete v nej taktiež priamy mobilný kontakt na kuriéra, ktorý Vám balík doručí. Následne sa s ním môžete telefonicky spojiť pre spresnenie miesta a času doručenia. Všetky balíky sú navyše poistené a tovar dôkladne a bezpečne zabalený tak, aby nedošlo k žiadnemu poškodeniu.

Osobný odber Packeta: 2,6 €

Objednávku si môžete pohodlne nechať doručiť na ktorúkoľvek pobočku spoločnosti Packeta. Nemusíte tak čakať na kuriéra, práve naopak, tovar na Vás počká niekoľko dní. K dispozícií sú taktiež samoobslužné Z-Boxy, kde si balík môžete prevziať 24/7.

Expres EV kuriér v Bratislave: 1,90 €

Vašu objednávku Vám doručíme v rámci Bratislavy, a to rýchlo a výhodne, už za 1,90 €. Na výnimku a po dohode vieme doručiť tovar aj do blízkeho okolia, ako je Senec, Pezinok, stupava, satelitné obce a podobne. Pred doručením Vás bude telefonicky kontaktovať náš kuriér a spresní Vám čas doručenia. Rozvoz realizujeme každý pracovný deň. Objednávky vykonané do 14:00 doručíme ešte v ten istý deň. Platiť je možné v hotovosti, alebo platobnou kartou pri preberaní.

Prehľad možností platieb

Platba v hotovosti, kartou alebo na dobierku +1,50 €

Za objednaný tovar môžete samozrejme zaplatiť aj pri jeho preberaní. Vybrať si môžete platbu v hotovosti, alebo platobnou kartou.

Platba bežným bankovým prevodom na účet +0 €

Po dokončení objednávky Vám na Vami zadanú e-mailovú adresu automaticky odošleme platobné údaje pre vykonanie bankového prevodu. Po prijatí Vašej platby objednávku skompletizujeme a vyexpedujeme. Platbu môžete vykonať prevodom na účet cez internet banking, vkladom na náš Fio účet alebo prevodom na pobočke ľubovoľnej banky.

Platba kartou online +0 €

Za objednávku môžete zaplatiť aj platobnou kartou online. Rýchlo, jednoducho a hlavne bezpečne prostredníctvom platobnej brány.

Kedy mi bude objednaný tovar doručený?

Na stránke konkrétneho produktu zobrazujeme orientačný dátum doručenia. Dozviete sa tak vždy aktuálny termín doručenia na základe skladovej dostupnosti. Objednávky expedujeme každý pracovný deň o 12:30. Objednávky prijaté do tohto termínu budú expedované ešte ten istý deň a doručené do 1 - 2 dní.

Viac informácií Vám radi poskytneme prostredníctvom našich kontaktov. V prípade akýchkoľvek otázok nás preto neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Nezabúdajte, sme tu pre Vás.

Váš tím EV PARTNER