Sada adaptérov na každú situáciu 3 ks pre WallBoxy a nabíjačky 11 kW

Sada až troch rôznych adaptérov a redukcií, určená pre WallBoxy a nabíjačky s výkonom 11 kW, vhodná domov aj na cesty, kompatibilná so všetkými zásuvkami, inteligentná detekcia výkonu, obsahuje redukciu na veľkú zásuvku 380/ 400V CEE veľký červený 5kolík 32A, modrú kempingovú zásuvku a domácu/ bežnú zásuvku 230V 16A

Dostupnosť Skladom - Odosielame o 12:00 cez Packetu alebo kuriérom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: CH-04-33
€119 €99,17 bez DPH
Sada adaptérov na každú situáciu 3 ks pre WallBoxy a nabíjačky 11 kW
CH 04 33 0 en
Novinka
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akékoľvek miesto
Cez 2500 výdajných miest
Cez 2500 výdajných miest
po celom Slovensku
Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného produktu

Mať pocit istoty, že svoj elektromobil dobijete naozaj vždy a všade, je jednoducho na nezaplatenie. Aj tá najlepšia nabíjačka či WallBox Vám nepomôže, ak na svojich cestách natrafíte na nepodporovaný typ zásuvky. Môcť sa nabiť, ale nemať tú správnu koncovku, to je ten najhorší možný pocit beznádeje, ktorý nechce zažiť žiaden elektromobilista. V povinnej výbave by Vám preto rozhodne nemala chýbať táto sada až trojice adaptérov, vďaka ktorým neostanete nikdy bez elektriky a svoj elektromobil dobijete jednoducho vždy a všade. Už Vás tak nikdy neprekvapí jediný typ zásuvky a budete pripravení na všetky možné typy zásuviek a situácií, ktoré môžu nastať.

Kompatibilná so všetkými zásuvkami v EU. Už Vás nič Neprekvapí

Nezáleží, či na svojich cestách natrafíte na veľkú červenú priemyselnú zásuvku, malú červenú miešačkovú zásuvku, modrú kempingovú zásuvku a či dokonca obyčajnú zásuvku na 230V. Vďaka tejto sade už viac nebudete riešiť, či je zásuvka trojfázová alebo jednofázová. Či je na 380V, 400V alebo 230V. Po pripojení správneho adaptéra z tejto inteligentnej sady, Váš WallBox či nabíjačka automaticky deteguje maximálny možný prúd, napätie a plne automaticky prispôsobí výkon nabíjania aktuálnym možnostiam. Samozrejme nabíjací výkon si ešte následne môžete upraviť podľa Vašich nárokov a preferencií. Majte aj Vy na svojich cestách pocit istoty, že jednoducho nikdy neostanete bez elektriny a noste so sebou túto sadu inteligentných adaptérov a nabite svoj elektromobil na každom mieste s garanciou istoty.

Garancia istoty vždy a všade. Zabudnite na volanie odťahovky

To, že môžete spoľahlivo a bezpečne nabíjať doma či v práci ešte vôbec nič neznamená. Predstavte si situáciu, že by Vám v spaľovacom aute dochádzal benzín a čerpacia stanica, ktorú dobre poznáte má k dispozícií len naftu. Nepríjemná situácia, avšak na rozdiel od spaľovacích vozidiel, môžete byť na túto situáciu dokonale pripravení a nič Vás nezaskočí. Kým spaľovacie auto nemá možnosť prerobiť naftu na benzín, Vy si vďaka správnemu adaptéru z tejto sady vyberiete vždy ten, ktorý potrebujete a zaručene dobijete svoj elektromobil na každom jednom mieste a vyhnete sa volaniu odťahovky či nepríjemným stresom.

Redukcia č. 1 - Malý 5kolík na veľký 5kolík

 • Redukcia z malej miešačkovej 3 x 16A červenej 5kolíkovej CEE 380/ 400V zásuvky (samica) na veľkú zásuvku 3 x 32A červený 5kolík CEE 380/ 400 V (samec)
 • zaistí, aby sa aj 11 kW WallBox/ nabíjačka dala pripojiť na veľkú 5kolíkovú zásuvku 22 kW
 • Využitie v hoteloch, v garážach, apartmánoch, rodinných domoch, priemyselných areáloch a pod.
 • Dĺžka: 30 cm
 • Hmotnosť: 0,54 kg
 • Stupeň krytia: IP55
 • Vyrobené v Rakúsku

Redukcia č. 2 - Malý 5kolík na kempingovú zásuvku

 • Redukcia z malej miešačkovej 3 x 16A červenej 5kolíkovej CEE 380/ 400V zásuvky (samica) na modrú kempingovú zásuvku CEE 6A, 8A, 10A, 13A, 16A s výkonom od 1,2 do 3,7 kW (samec)
 • Zaistí, aby sa aj 11 kW WallBox/ nabíjačka vedela pripojiť na kempingovú zásuvku
 • Využitie v kempoch, niektorých hoteloch, v zahraničí, na verejných miestach a objektoch či odstavných plochách ako je stellplatz a podobne.
 • Dĺžka: 30 cm
 • Hmotnosť: 0,45 kg
 • Stupeň krytia: IP55
 • Vyrobené v Rakúsku

Redukcia č. 3 - Malý 5kolík na bežnú domácu 230V zásuvku

 • Redukcia z malej miešačkovej 3 x 16A červenej 5kolíkovej CEE 380/ 400V zásuvky (samica) na bežnú/ domácu 230 V zásuvku 6A, 8A, 10A, 13A, 16A s výkonom od 1,2 do 3,7 kW (samec)
 • Zaistí, aby sa 11 kW WallBox/ nabíjačka vedela pripojiť na bežnú domácu 230V zásuvku
 • Využitie úplne všade, máme ju všetci doma, v bytoch, apartmánoch, v reštauráciách a na rôznych verejných miestach, ako sú napr. podzemné parkoviská
 • Dĺžka: 30 cm
 • Hmotnosť: 0,45 kg
 • Stupeň krytia: IP55
 • Vyrobené v Rakúsku

Pre ktoré WallBoxy a nabíjačky je určená táto sada?

Táto sada adaptérov je určená pre WallBoxy go-e Charger Gemini Flex 11 kW, go-e Charger Gemini Flex 11 kW 2.0 LTE/ 4G a ďalšie nabíjačky s výkonom 11 kW, ktoré disponujú malou 16A 5kolíkovou zásuvkou CEE 380/ 400V

Pre ktoré WallBoxy a nabíjačky rozhodne nie je určená táto sada?

Táto sada adaptérov nie je vhodná pre 22 kW WallBoxy a nabíjačky. Ak máte záujem o sadu adaptérov pre WallBoxy s výkonom 22 kW, kliknite sem a pozrite si sadu adaptérov určenú pre 22 kW verzie.

Neviete si dať rady s výberom vhodnej sady adaptérov? Kontaktujte nás

Ak si chcete byť na 100% istý, prípadne si chcete overiť kompatibilitu adaptérov, kontaktujte nás a veľmi radi a ochotne Vám pomôžeme s výberom tej správnej sady, nabíjačky alebo WallBoxu, ktorý bude pre Vás ten najlepší. Nezabudnite, že sme Váš EVpartner pre všetky prípady a situácie.

Časté otázky a odpovede

Mám/ chcem WallBox go-e Charger Gemini Flex 11 kW. Bude mi pasovať táto sada?

Áno, táto sada je priamo určená pre WallBox go-e Charger Gemini Flex 11 kW aj pre verziu s Wi-Fi aj pre verziu 2.0 s LTE/ 4G.


Mám/ chcem WallBox go-e Charger Gemini Flex 22 kW. Bude mi pasovať táto sada?

Nie. Ak máte alebo chcete kúpiť WallBox go-e Charger Gemini Flex 22 kW, prípadne verziu 2.0 s LTE/ 4G, potrebujete inú sadu, ktorá je určená pre 22 kW WallBoxy a nabíjačky. Nájdete ju po kliknutí sem.


Musím na tejto sade niečo po pripojení špeciálne nastavovať?

Nie, nemusíte. Táto sada adaptérov je plne inteligentná a stačí ju len pripojiť do WallBoxu, prípadne nabíjačky. Tá následne zistí, že bol k nej pripojený konkrétny adaptér a o všetko sa postará plne automaticky za Vás, aby ste mohli začať nabíjať ihneď po pripojení.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky a Príslušenstvo
Záruka: 3 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: