Nabíjačka pre elektromobil a Plug-in hybrid Typ 2 do 5-kolíkovej zásuvky CEE 400 V 11 kW 5 m

Výkonná trojfázová nabíjačka pre EV a PHEV, nabíjací konektor Typ 2, maximálny výkon až 11 kW 3 x 16A, určená do 5-kolíkovej zásuvky 380/ 400 V, nastaviteľný výkon nabíjania od 1,3 kW až po 11 kW, nastaviteľný prúd 6A, 10A, 13A alebo 16A, LCD displej, nastaviteľný časovač nabíjania, ochrana pred prepätím, podpätím, únikom, skratom, bleskom, prehriatím, CE a ROHS certifikovaná, IP65 vode odolná, hrubé vodiče, najmodernejšia bez kyslikatá meď, určená pre všetky európske značky, súčasťou balenia antistatické cestovné puzdro, kotviace hmoždiny, skrutky a manuál, dĺžka 5 metrov

Dostupnosť Skladom - Odosielame o 12:00 cez Packetu alebo kuriérom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: F094-16A5M-EU
€299 €249,17 bez DPH
Nabíjačka pre elektromobil a Plug-in hybrid Typ 2 do 5-kolíkovej zásuvky CEE 400 V 11 kW 5 m
Nabijacka 11kw 1
Novinka
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akékoľvek miesto
Cez 2500 výdajných miest
Cez 2500 výdajných miest
po celom Slovensku
Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného produktu

Nabite svoj elektromobil či Plug-in Hybrid až 3-krát rýchlejšie, ako s bežnou 230 V nabíjačkou. Vďaka tejto prenosnej a mimoriadne výkonnej trojfázovej nabíjačke s výkonom až 11 kW a dĺžkou 5 metrov, nabijete svoje EV či PHEV rýchlo, bezpečne, mimoriadne šetrne a hlavne bez potreby volať elektrikára. Nabíjačku stačí pripojiť do 5-kolíkovej priemyselnej zásuvky 380/ 400 V a druhý koniec do vozidla. Nabíjanie sa ihneď spustí a v závislosti od veľkosti batérie Vášho vozidla, môže byť nabité na 100% už o 3 – 4 hodiny. Táto trojfázová nabíjačka do 400 V kombinuje výhody WallBoxu a praktickosť bežnej nabíjačky za mimoriadne výhodnú cenu. Jej nízka hmotnosť a veľmi skladné rozmery Vám navyše umožnia ju mať všade so sebou. Trojfázovú 5-kolíkovú zásuvku majú bežne kempy, apartmány, garáže, hotely, rodinné domy, chaty či firmy a Vy budete mať vždy istotu, že nabijete svoje elektrické vozidlo všade, kde sa budete nachádzať. To je pocit istoty, ktorý si jednoducho zamilujete.

Nastavte si vlastný výkon nabíjania

Na nabíjačke si navyše môžete jedným tlačidlom pohodlne nastaviť výkon nabíjania, ktoré Vám bude najviac vyhovovať. Na výber je 6A, 10A, 13A alebo 16A, a to dokonca na jednej, alebo troch fázach súčasne. Znamená to, že nabíjať môžete minimálne 1,3 kW a maximálne až 11 kW. Vďaka tomuto nadštandardnému rozpätiu si príde na svoje naozaj každý. Svoje vozidlo môžete navyše bezpečne a spoľahlivo nabíjať aj na miestach s horšou či staršou elektroinštaláciou, a to bez toho, aby ste čokoľvek riskovali. Nabíjačka je totiž vybavená pokročilým elektronickým manažmentom nabíjania EMS, ktoré každých 32 milisekúnd vyhodnocuje napätie, prúd, teplotu, a prispôsobuje tomu proces nabíjania, aby bol za akýchkoľvek podmienok vždy bezpečný pre elektroinštaláciu, pre batériu vozidla a pre bezpečnú manipuláciu. Vy sa tak nemusíte o nič starať a len si užívať rýchle, šetrné a bezpečné nabíjanie, nech ste kdekoľvek.

Najlacnejšie a zároveň najšetrnejšie nabíjanie aké len môže byť

Vedeli ste o tom, že trojfázové nabíjanie patrí k tým najšetrnejším spôsobom nabíjania vôbec? Elektrina prichádzajúca do vozidla sa rovnomerne rozdeľuje na 3 fázy, čím sa šetrí palubná elektronika vozidla a taktiež samotná prívodná elektroinštalácia. Navyše sa týmto spôsobom výrazne eliminuje možné preťaženie elektrických rozvodov či samotného istenia koncovej prípojky. Takéto nabíjanie je odporúčané 100% výrobcami vozidiel a zaisťuje batérií vozidla optimálne podmienky na jej dlhovekosť a bezporuchový priebeh funkčnosti s takmer nulovou degradáciou či stratou kapacity. Poďakuje sa Vám aj Vaša peňaženka, nakoľko nabíjanie touto trojfázovou nabíjačkou je ekonomicky najvýhodnejšie a 100 km jazdy Vás s touto nabíjačkou vyjde na približne 2,50 €.

Pokročilý časovač, nabíjanie v čase nízkej tarifikácie - ako šetriť ešte viac

Nabíjačka je vybavená funkciou časovača, vďaka ktorému môžete odložiť nabíjanie a naplánovať ho napríklad na večerný prúd nízkej tarifikácie, kedy je elektrina výrazne lacnejšia, a tým ušetriť ešte viac peňazí. Vďaka tomu môže byť nabíjanie až o 30% lacnejšie a bez problémov Vás tak 100 km jazdy vyjde aj menej, ako 2 €. Nastavenie časovača môžete využiť aj v prípade fotovoltiky, kedy si môžete nastaviť nabíjanie v určitú hodinu, kedy viete, že bude svietiť slnko, a tým ušetriť ešte viac. Vďaka plánovaniu nabíjania a využitím slnečnej energie tak je možné jazdiť aj za menej, ako 1 € na 100 km jazdy, a to už sú hodnoty, ktoré Vám zaistia finančnú návratnosť nabíjačky už doslova o pár dní.

LCD displej - všetky dôležité údaje o nabíjaní vždy na očiach

Nabíjačka je vybavená prehľadným LCD displejom, ktorý zobrazuje všetky dôležité a podstatné údaje o nabíjaní, ako je dĺžka nabíjania, výkon v kW, napätie vo Voltoch, prúd v Ampéroch, celkovú odovzdanú energiu a iné. V prípade akejkoľvek abnormality či problému, sa na displeji zobrazia aj ďalšie informácie, ktoré Vám pomôžu s diagnostikou nabíjacieho procesu. Tieto údaje je možné použiť napríklad aj v prípade rozúčtovania nákladov za nabíjanie firemného vozidla doma či na súkromné účely, prípadne sa vďaka tomu budete vedieť finančne vyrovnať, ak nabíjate v hotely či na inom verejnom mieste. O nabíjaní budete mať jednoducho vždy dokonalý prehľad.

Prvotriedne materiály, najmodernejšie TECHNOLÓGIE, certifikácia do každého počasia

Nabíjačka je CE certifikovaná a splnila aj tie najprísnejšie normy štandardu ROHS, čo z nej robí spoľahlivého partnera , na ktorého sa jednoducho môžete spoľahnúť v každom počasí a za akýchkoľvek podmienok. Nezáleží, či je leto, zima, či mrzne, alebo prší. Vďaka nadštandardne vysokej certifikácií IP65, ju môžete bezpečne používať aj v daždi či na priamom slnku. Vďaka použitiu najmodernejšej technológií bez kyslíkatej medi, je navyše nabíjanie s takmer nulovými stratami a bez prehrievania. Nemecká kvalita, dlhá životnosť, záruka kvality, jednoduchá obsluha, mimoriadne výhodná cena, to sú atribúty, ktoré si jednoducho na tejto nabíjačke zamilujete.

Prenosné ale aj stacionárne použitie ako WallBox

Nabíjačka je dodávaná s praktickým nárazu a vode odolným cestovným puzdrom, ktoré ju dokonale ochráni pri prenášaní a zaistí jej dlhovekosť. Výhodou tejto cestovnej tašky je aj akustická funkcia, pri umiestnení v kufri či vo frunku nerezonuje, nevibruje a je potichu. Puzdro je navyše antistatické a nabíjačku dokonale chráni. Okrem toho sú súčasťou balenia aj kotviace hmoždiny a skrutky, ktoré slúžia na prípadnú montáž na stenu a používanie tejto nabíjačky stacionárne, ako napr. WallBox. V prípade záujmu o ešte lepšiu ochranu nabíjacieho konektora a celej nabíjačky, odporúčame tento šikovný nástenný držiak, ktorý zamedzí prípadnému prejdeniu či neúmyselnému poškodeniu, keď sa nabíjačka zrovna nepoužíva.

Kľúčové vlastnosti

 • Najmodernejšie materiály, bez kyslíkatá meď s nulovými stratami bez prehrievania
 • Pokročilý elektronický manažment nabíjania EMS chráni batériu vozidla
 • Úroveň ochrany a certifikácie až IP65 vode odolnosť a prachotesnosť
 • Vhodné do každého počasia, možné použitie aj vonku pri -25 až po +50°C
 • Nastavenie nabíjacieho prúdu 6A, 10A, 13A, 16A
 • Podporuje jednofázové nabíjanie 1,3 kW až 3,6 kW(Redukcia schuko 16A)
 • Podporuje trojfázové nabíjanie 4 kW až 11 kW
 • Inteligentná ochrana pred podpätím, prepätím, únikom, skratom, prehriatím a bleskom
 • Reakčný čas 32 ms
 • Ochrana pri úniku 23 mA
 • Kompatibilné so všetkými európskymi EV a PHEV
 • Bez nutnosti volať elektrikára, nie je potrebná revízia ani projektová dokumentácia
 • Stačí pripojiť do 5-kolíkovej CEE priemyselnej zásuvky 380/ 400 V 16A (napr. ako miešačka)
 • Európsky nabíjací konektor typ 2/ IEC62196
 • Udávaná životnosť až 10-tisíc nabíjacích cyklov/ 10 rokov
 • Menovité napätie 400 V/ 50/ 60 HZ 3 fázy
 • Vodiče 5 x 2,5 mm + 0,75 mm
 • Nemecká značka, rokmi overená kvalita, oficiálna distribúcia
 • Dĺžka: 5 metrov

Obsah balenia

 • Nabíjačka 11 kW 3 x 16A
 • Cestovné puzdro/ taška na prenášanie
 • Kotviace hmoždiny a skrutky na voliteľné pripevnenie na stenu
 • Používateľský manuál

Najčastejšie otázky a odpovede

Aký je rozdiel medzi nabíjačkou do 230 V a nabíjačkou do 400 V?/

Nabíjačka do 230 V je určená na pomalé nabíjanie 3,6 kW a je kompatibilná so 100% bežnými zásuvkami, ktoré máme všetci doma a dôverne ich poznáme. Na rozdiel od toho Nabíjačky do 400 V, slúžia na 3x rýchlejšie nabíjanie až 11 kW, avšak vyžadujú si červenú 5-kolíkovú zásuvku (to je tá, kde sa pripája napr. miešačka).


Aký je rozdiel medzi nabíjačkou do 400 V a WallBoxom do 400 V?

Čo sa týka rýchlosti nabíjania, rozdiel medzi nimi nie je žiaden. WallBox je inteligentné zariadenie, ktoré disponuje množstvom ďalších funkcií, ako je monitoring spotreby, autorizovanie pomocou čipových kariet, mobilná appka, Wi-Fi pripojenie, nastavovanie oprávnení, limitov, prepojenie na fotovoltiku a iné. Nabíjačka do 400 V nepodporuje toľko funkcií ako WallBox, avšak je výrazne lacnejšia a ak nevyžadujete pokročilé funkcie, primárne Vám ide len o nabíjanie, nabíjačka do 400 V bude pre Vás správna voľba.


Potrebujem k nabíjačke do 400 V niečo špeciálne prikúpiť?

Nie, nabíjačky do 400 V už v sebe obsahujú všetko. Ide o all-in-one zariadenie, nazývané aj ako Plug and Play, čo v preklade znamená, že je v nej už všetko integrované, vrátane riadiacej elektroniky, koncovky do zásuvky a obsahuje aj 5 metrový či 10 metrový nabíjací kábel a stačí jednu stranu pripojiť do červenej 5-kolíkovej zásuvky a druhú stranu do vozidla.


Stačí mi nabíjačka do 400 V, alebo potrebujem WallBox?

WallBox potrebujete len vtedy, ak chcete z nabíjania vyťažiť úplné maximum, mať pokročilé a najmodernejšie funkcie. Ak Vám ide len o nabíjanie či skladnosť, kúpte si nabíjačku do 400 V a radšej ušetrite a investujte do niečoho iného.


Využijem nabíjačku do 400 V aj v prípade, že mám Plug-in Hybrid?

Áno, množstvo Plug-in Hybridných vozidiel podporuje rýchle nabíjanie. Pokiaľ Vám teda ide o rýchle, ale zároveň šetrné a bezpečné nabíjanie, Váš Plug-in Hybrid podporuje rýchle trojfázové AC nabíjanie, nabíjačka do 400 V je pre Vás tá správna cesta ako si dobiť svoje vozidlo aj za menej ako 1 hodinu.

Prílohy 

Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjačky do 400V
Záruka: 2 roky
5
10x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
4
R Avatar autora | 9.6.2024
som spokojny kvalitna nabijacka na cerveny 5kolik 380
5
M Avatar autora | 6.6.2024
Pracuje výborne. Pohodlne sa používa a nastavuje sila nabíjania. Ľahká manipulácia vďaka mäkkej kabeláži. Meria spotrebu aj čas nabíjania. V kombinácii s vlhkotesnou krabicou a predradeným trojfázovým vypínačom (tahem zapni, stiskem vypni) si z nabíjačky môžete urobiť cenovo veľmi dostupný Wallbox.
5
F Avatar autora | 22.5.2024
po skonceni nabijania sa nabijacka prepne do nejakeho setriaceho rezimu kde je jeho odber pod 2w. To bude asi ledka a displej. Neoplati sa teda ani vytahovat zo stekera. jej pouzivanie je velmi jednoduche az primitivne. staci pripojit a ono sa to samo nastavi a spusti a zas vypne ked je auto nabite. Takto jednoducho som si to predstavoval
5
FB Avatar autora | 14.5.2024
Trochu sme mali guláš AC/ DC ampére volty keďže sme na rozvoz kúpili prvé EVčko do firmy. eshop fajn. Ale pán na linke presne vedel čo rozprával to čo som sa pýtal presne. Už mám v tom jasno a ešte raz ďakujem pánovi Patrikovi. Takto nejak si predstavujem poradenie a nasmerovanie. Nie každý tomu chápe hneď na prvú. ale už sa blížim. Vďaka vám aj za doporučenie 11kW nabíjačky. Cez deň keď sa nestíha ide naplno 11kw a večer po práci do rána zas o polovicu menej. keďže máme firemnú nízku tarifu je to len + na šetrení €. pekný deň a rád sa opäť ovzem pri kúpe druhej električky. Vlado
5
V Avatar autora | 11.5.2024
Nabíja velmi šetrne ani sa nezapína chladenie na aute ako keď nabíjam vo firme na wolboxe je presne aku som chcel. určite odporúčim myslím že za tú cenu najlepšie riešenie na trhu aktuálne.
5
M Avatar autora | 16.4.2024
Nevyžaduje prúdový chránič. už má všetky ochrany v sebe. dobrá cena.
5
FP Avatar autora | 5.4.2024
Klasicky 5kolik 16a mala zasuvka ta co je vsade takmer. dobra cena. Brasna ma aj maku vypln 2x zips dnu este nieco zmesti. Myslel sa aj na take veci ako mikrovlakno v baleni. Ide na 3F vykon mozno regulovat.
5
M Avatar autora | 3.4.2024
Rozhodovala cena a recenzie. Dobrá funkčná nabíjačka aj s cestovnou taškou asi ako darček lebo nič som neplatil naviac. Neviem na čo je tá handrička v balení asi na čistenie. Na stenu som ju nedával prenášam si ju ale hmoždinky tam boli aj šroubky.
5
R Avatar autora | 31.3.2024
Funguje dobre aj s fotovoltikou nemám výhrady dobrá cena kvalitná nabíjačka 11kW dlhý kábel čitateľný displej. Nemá možno toľko funkcií ako drahšie, ale zas to kompenzuje nízka cena. Obsahuje len to najpodstatnejšie nemá sa aspoň čo pokaziť. Cena výkon nemá konkurenciu zatiaľ na 100% spokojnosť!
5
R Avatar autora | 29.3.2024
Spokojnost. Nabijacka nabija. 11 KW dobra cena 3fazy CEE 5kolikova zasuvka, vyzera kvalitne
5
G Avatar autora | 24.3.2024
Rozumná cena za 11 KW. Stačilo ju pripojiť do červenej zásuvky na 5kolík to je tá čo je orientovaná do spodu s krytkou na pružinke... Pripája a odpája sa ťažšie ale vďaka tomu môže vyseť a ničomu to nevadí je na to uspôsobená je to aj na ilust. foto v návode.. netreba žiadne montovanie istič 16A má v rozvodnej skrini každý. Otestované na chate kde sú ešte keramické poistky a bakelitový Hl. istič. všetko funguje aj časovanie aj odpočet do spustenia nabíjania buď okamžité alebo odložené... vyzerá pekne moderne a netreba k nej študovať návod robí to čo sa od nej očakáva nabíja...