Nabíjačka pre elektromobil a Plug-in Hybrid do zásuvky 230V Typ 2 3,6 kW 10 m

Špičková nabíjačka do bežnej 230V zásuvky, nemecký výrobca, kompatibilná s väčšinou EV a PHEV, nastaviteľný výkon nabíjania 6A, 8A, 10A, 13A, 16A, min. výkon 1,2 kW, max. výkon 3,6 kW, jedna fáza, LCD displej, ochrana pred prepätím, podpätím, únikom prúdu, skratom, prehriatím, certifikovaná CE a ROHS, IP 65, prenosná s možnosťou montáže na stenu, dĺžka 10 metrov

Dostupnosť Skladom - Odosielame o 12:00 cez Packetu alebo kuriérom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: F071B-E16A-10M
€249 –12 % €219 €182,50 bez DPH
Nabíjačka pre elektromobil a Plug-in Hybrid do zásuvky 230V Typ 2 3,6 kW 10 m
kabel 1
Akcia
€249 –12 %
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akékoľvek miesto
Cez 2500 výdajných miest
Cez 2500 výdajných miest
po celom Slovensku
Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného produktu

Spoľahlivá a technológiami nadupaná nabíjačka pre každý elektromobil či plug-in hybrid od nemeckého výrobcu je povinná výbava každého elektromobilistu. Jednu stranu nabíjačky pripojíte do 230V zásuvky, ktorú máme všetci doma, v garáži či na chate a druhú časť pripojíte do Vášho vozidla. Nabíjačka disponuje najpokročilejším manažmentom nabíjania vďaka interne vyvinutému čipu, ktorý chráni pred prepätím, podpätím, únikom prúdu, prehriatím, skratom či pri zasiahnutí bleskom. V prípade akejkoľvek tejto udalosti či anomálie, sa okamžite proces nabíjania ukončí, a to v priebehu 32 milisekúnd. Maximálny nabíjací výkon je na úrovni až 3,6 kW a v závislosti od veľkosti akumulátora vo vozidle bude Vaše vozidlo nabité už o pár hodín. Dĺžka nabíjačky je až 10 metrov, čo je neoceniteľná výhoda v prípade nabíjania mimo domu, vonku, v apartmáne či na chate.

Nastavenie vlastného nabíjacieho výkonu

Vďaka najmodernejšej riadiacej elektronike si navyše môžete na nabíjačke nastaviť vlastný nabíjací výkon, ktorý Vám vyhovuje. V prípade, ak máte na chate staršiu elektroinštaláciu, alebo v garáži nižší stupeň istenia, môžete tomu prispôsobiť výkon nabíjačky, aby bolo nabíjanie bezpečné a spoľahlivé. Túto funkciu oceníte aj v prípade, ak si budete chcieť dobiť svoj elektromobil či plug-in hybrid na dovolenke a nechcete riskovať, že preťažíte elektroinštaláciu či dokonca vyhodíte istič/ poistky. Na výber je nabíjací prúd 6A, 8A, 10A, 13A a 16A (min. 1,2 kW a max 3,6 kW). Funkciu nastavenia nabíjacieho výkonu využijete aj v prípade, ak máte fotovoltiku a radi by ste prispôsobili výkon nabíjačky aktuálnej výrobe solárnych panelov.

Všetky informácie na prehľadnom LCD displeji

Nabíjačka disponuje 1,4 palcovým LCD displejom, ktorý zobrazuje v reálnom čase výkon nabíjania, celkovú odovzdanú energiu, teplotu alebo čas nabíjania. Budete tak mať dokonalý prehľad o procese dobíjania a tieto údaje môžete napríklad ďalej využiť pre tvorbu štatistík či vyúčtovania nákladov za nabíjanie. Ďalej obsahuje aj svetelné indikátory, ktoré zobrazujú základné parametre o nabíjaní, jeho procese, prípadnú chybovosť či úspešné ukončenie. Jeden rýchly pohľad a okamžite sa dozviete všetky podstatné informácie aj bez toho, aby ste museli nasadať do vozidla alebo ho aktivovať.

Kompaktné rozmery a preto všade so sebou

Vďaka svojim šikovným rozmerom môžete mať jednu nabíjačku stále so sebou a druhú napríklad na chate či v garáži. Pre ešte lepšiu organizáciu nabíjania si ju môžete pripevniť na stenu pomocou hmoždiniek aby sa kábel nemotal či nešpinil len tak po zemi. Ide o cenovo mimoriadne výhodné riešenie v prípade, ak si chcete dobiť svoj elektromobil či plug-in hybrid rýchlo, bezpečne a hlavne pohodlne doma aj na cestách.

Kľúčové vlastnosti

 • Kvalitná nabíjačka od nemeckého výrobcu
 • Pokročilé manažovanie procesu nabíjania vďaka najmodernejšej elektronike
 • Nadštandardná ochrana pred prepätím, podpätím, únikom prúdu, skratom, prehriatím či zasiahnutím bleskom
 • Obsahuje LCD displej a zobrazuje všetky základne údaje o nabíjaní ako prúd, teplota, čas či energia
 • Kompatibilné so všetkými elektromobilmi a plug-in hybridmi
 • Stačí pripojiť do bežnej 230V zásuvky
 • Možné pripevnenie a montáž na stenu
 • Prenosná, skladná a ľahko prenášateľná nabíjačka
 • Vhodné aj pre staršie elektroinštalácie, apartmány, chaty či garáže
 • Vode odolné prevedenie IP65 a dokonala ochrana aj v daždivom počasí
 • Ekologické materiály, robustnosť a odolnosť

Parametre a špecifikácia

 • Maximálny nabíjací výkon až 3,6 kW 16A pri 230V
 • Minimálny nabíjací výkon 1,2 kW
 • Nastaviteľný prúd 6A, 8A, 10A, 13A alebo 16A
 • Jednofázové nabíjanie
 • Konektor do zásuvky Schuko bežná zástrčka 16A
 • Konektor do vozidla Typ 2 (iec62196)
 • LCD displej 1,4“
 • Reakčná doba ochrany: 32 mls
 • Ochranný prúd proti úniku: 23mA
 • Dĺžka kábla: 10 metrov

Časté otázky a odpovede

Aký je rozdiel medzi nabíjačkou a WallBoxom?

Nabíjačka má väčšinou len jednu jedinú funkciu, a to nabiť batériu elekromobilu či plug-in hybridu. Jej nabíjací výkon je o niečo nižší, pretože je limitovaná bežnou 230V zásuvkou. Na rozdiel od toho WallBox sa pripája do trojfázovej 5-kolíkovej zásuvky (kde sa pripája napr. aj miešačka) a ponúka rýchlejšie nabíjanie až na úrovni 22 kW. WallBox disponuje taktiež rôznymi funkciami, ako napríklad ovládanie cez mobilnú aplikáciu, Wi-Fi pripojenie, autorizáciu pomocou RFID kariet, nastavovanie limitov, plánovanie nabíjania v čase nízkej tarify, prepojenie na fotovoltiku, prideľovanie oprávnení, sledovanie štatistík a vyúčtovania a mnoho iného.


Mám si kúpiť nabíjačku alebo WallBox?

Väčšina elektromobilistov uprednostňuje práve WallBox. Jednoducho ponúka ďaleko viac funkcií a z pohľadu do budúcnosti ide jednoznačne o výhodnú investíciu nabitú technológiami. WallBox má svoj vlastný systém, ktorý sa neustále aktualizuje a vďaka Wi-Fi do neho pribúdajú aj nové funkcie a vylepšenia.


Je lepší WallBox alebo nabíjačka?

To záleží od toho, kde a za akých podmienok plánujete nabíjať. Sú situácie, kde je lepšia nabíjačka a zas naopak. Ak idete na chatu či na dovolenku a chcete si dobiť svoj elektromobil či plug-in hybrid v apartmáne, bežná nabíjačka do 230V je určite tou správnou cestou. Ak nechcete riskovať vyhodený istič, preťaženie staršej elekroinštalácie, nabíjačka do 230V je jednoducho povinná výbava a mal by ju so sebou nosiť každý. Je malá, praktická a môže Vám pomôcť v nepríjemnej situácií v prípade problémov na cestách či vybitia baterky. Na chvíľu sa pripojiť do 230V zásuvky Vám môže doslova vytiahnuť tŕň z päty a zachrániť od privolania odťahovky.


Potrebujem k nabíjačke nejaké redukcie, koncovky alebo nabíjacie káble?

Nie. Nabíjačka už v sebe obsahuje úplne všetko. Európsku koncovku do 230V zásuvky, riadiacu elektroniku proti prepätiu, podpätiu, úniku, skratu či prehriatiu, dlhý kábel 3, 5 alebo 10 metrov a aj samotný nabíjací konektor.


Čo v prípade, že chcem nabíjať v staršom apartmáne, chate, v garáži či v dome?

Naše nabíjačky disponujú možnosťou nastavenia vlastného prúdu nabíjania. Ak ste si nie istí, akou rýchlosťou a výkonom sa môžete nabíjať, na našej nabíjačke si môžete tlačidlom nastaviť nižší prúd a výkon, čím zabránite možnému preťaženiu a komplikáciám. Na výber je 6A, 8A, 10A, 13A, 16A (od 1,2 kW až po 3,6 kW).


Je nabíjačka do 230V vhodná a kompatibilná aj s plug-in hybridnými vozidlami?

Áno


Je nabíjačka do 230V kompatibilná aj s mojím elektromobilom?

Nabíjačka je kompatibilná s 99% európskymi elektromobilmi a značkami ako BMW, Fiat, Audi, Škoda, Kia, Hyundai, MG, BYD, VW, Porsche, Smart, Opel, Peugeot, Citroen, Jeep, Jaguar, Mercedes, Tesla, Dacia, Renault, Nissan, Cupra a iné.

Prílohy 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
J Avatar autora | 1.4.2024
Je to už moja 2. nabíjačka som spokojný veľmi dlhá a vhodná všade dočiahne
5
I Avatar autora | 29.3.2024
Spoľahlivá a dobrá nabíjačka netreba človeku predlžovák lebo má až 10 metrov t.j. do každej situácie vhodné
5
K Avatar autora | 22.3.2024
Zakupil som na odporucanie predajcu Mercedes, kedze oni nemaju 10 metrovu verziu v ponuke inak je to nemecka nabijacka takze funguje bezporuchovo ako by cakal clovek. Ma plno funkcii ale ot neviem posudit ja nie som ing. len pripojim a len nabijam