Nabíjačka s Wi-Fi pre elektromobil a Plug-in hybrid Typ 2 do 5-kolíkovej zásuvky CEE 400 V 11 kW 5 m

Najmodernejšia nabíjačka novej generácie, výkon až 11 kW, integrovaná bezdrôtová Wi-Fi technológia, vzdialené ovládanie výkonu cez bezplatnú webovú aplikáciu na smartfón/ tablet, dokonalý monitoring nabíjania, sledovanie výkonu, času, energie, smart funkcia 4-gears a inteligentné riadenie výkonu podľa zaťaženia ostatných spotrebičov, takmer nulové straty, bez kyslikaté vodiče so striebrom, obsahuje OLED displej, ochrana pred prepätím, podpätím, prehriatím, skratom, zasiahnutí bleskom, pripája sa do bežnej 5-kolíkovej CEE 380/400 V 16A zásuvky, európsky nabíjací konektor Typ 2, vode odolná podľa IP65, prenosné aj stacionárne použitie doma aj na cestách ako WallBox, súčasťou balenia antistatické cestovné puzdro, redukcia na schuko zásuvku 230 V, kotviace hmoždiny, skrutky a manuál, dĺžka kábla až 5 metrov

Dostupnosť Skladom - Odosielame o 12:00 cez Packetu alebo kuriérom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: PE16A-3PH-EU
€449 €374,17 bez DPH
Nabíjačka s Wi-Fi pre elektromobil a Plug-in hybrid Typ 2 do 5-kolíkovej zásuvky CEE 400 V 11 kW 5 m
Nabíjačka s wifi 1
Novinka
Doprava zadarmo
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akékoľvek miesto
Cez 2500 výdajných miest
Cez 2500 výdajných miest
po celom Slovensku
Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného produktu

Ak hľadáte špičkovú nabíjačku pre Váš elektromobil či Plug-in Hybrid s najmodernejšími funkciami, najpokročilejšími technológiami a Wi-Fi konektivitou za tú najlepšiu cenu, práve ste našli dokonalý produkt. Sú to práve pokročilé technológie, nemecká kvalita a bezkonkurenčná cena, ktoré robia z tejto nabíjačky prvú voľbu pre väčšinu elektromobilistov. Spoľahnúť sa môžete až na trojfázové nabíjanie 3 x 16A 11 kW, takmer nulové straty vďaka najmodernejším vodičom z revolučnej bez kyslíkatej medi s funkciami špičkových WallBoxov. To všetko v jednom modernom, kompaktnom tele vrátane integrovaného nabíjacieho kábla Typ 2, riadiacej elektroniky, množstva chráničov, senzorov a konektora do bežnej 5-kolíkovej 380/400 V zásuvky, ktorú nájdete takmer všade.

Až 3-krát rýchlejšie ako bežné nabíjačky

Ak chcete aj Vy nabiť svoje EV či PHEV najrýchlejšie, no zároveň ekonomicky najvýhodnejšie a inklinujete k najmodernejším technológiám, táto nabíjačka s Wi-Fi bude pre Vás tou správnou voľbou. Využiť ju môžete všade tam, kde sa nachádza 5-kolíková zásuvka, (do ktorej sa pripája napríklad miešačka či cirkulár), Čiže napr. garáže, chaty, rodinné domy, hotely, apartmány, kempy a množstvo iných miest. Zároveň ide o najbezpečnejší a najšetrnejší spôsob nabíjania batérie vôbec, ktorý odporúča 100% všetkých výrobcov vozidiel na svete. Pri trojfázovom nabíjaní sa elektrina prichádzajúca do vozidla rovnomerne rozdelí na 3 vetvy/ fázy, čím sa oproti DC nabíjaniu šetrí zdravie batérie vo vozidle a taktiež samotná elektroinštalácia.

Bezdrôtové Wi-Fi pripojenie, nastavenie výkonu či sledovanie stavu nabíjania

Pomocou zabudovaného Wi-Fi modulu je možné nabíjačku pohodlne ovládať na diaľku z vášho smartfónu či tabletu, meniť samotný výkon nabíjania od 1,3 až po 11 kW, sledovať nabíjací priebeh, štatistiky, odovzdanú/ spotrebovanú energiu, napätie, prúd, čas, prezerať históriu nabíjania a množstvo iných funkcií. K dispozícií je bezplatná webová aplikácia, pomocou ktorej môžete plnohodnotne spravovať, riadiť či monitorovať priebeh nabíjania z pohodlia Vašej obývačky. Nabíjanie môžete cez webovú aplikáciu aktivovať, deaktivovať, prípadne naplánovať na čas, ktorý Vám bude vyhovovať, čo je neoceniteľná funkcia pre všetky odberné miesta s nízkou tarifikáciou, prípadne fotovoltikou.

Inteligentné nabíjanie a automatické riadenie výkonu

Ďalšou technologicky vyspelou funkcionalitou tejto nabíjačky je bezpečnostný smart systém 4-gears, ktorý monitoruje nielen proces nabíjania, ale aj celkové vyťaženie elektroinštalácie, do ktorého je nabíjačka pripojená. V prípade, ak tento systém deteguje iný energeticky náročný spotrebič v domácnosti (tepelné čerpadlo, elektro kotol, práčku, sporák, umývačku a pod.), ktorý sa práve zapol, nabíjačka okamžite prispôsobí nabíjací výkon tak, aby nedošlo k preťaženiu systému a nedošlo k prerušeniu nabíjania. V tomto režime pracuje nabíjačka s nastaviteľným variabilným prúdom 8A, 10A, 13A, 16A, ktorý je automaticky regulovaný na základe energetických nárokov odberného miesta (domácnosť, firma, chata, garáž, hotel a pod.). Touto funkciou sa môžu väčšinou pochváliť len tie najmodernejšie a najpokrokovejšie WallBoxy a nabíjačky renomovaných značiek a výrobcov a ide o veľmi výrazný bezpečnostný prvok ochrany vozidla aj domácnosti.

OLED displej a všetky údaje o nabíjaní vždy na očiach/h2>

Nabíjačka je vybavená dobre čitateľným OLED displejom, ktorý zobrazuje všetky dôležité informácie o nabíjaní, ako je napätie, prúd, výkon nabíjania, čas, odovzdaná energia, teplota a iné. Okrem toho sú na nabíjačke LED diódy, ktoré signalizujú priebeh a stav samotného nabíjania. Vďaka týmto hardvérovým prvkom, si na svoje rozhodne prídu aj používatelia, ktorí neholdujú mobilným technológiám, no zároveň chcú vlastniť prvotriednu nabíjačku. Jedným pohľadom na ovládací panel sa tak vždy dozviete všetky podstatné informácie o nabíjaní, čo je v mnohých prípadoch rýchlejšie a praktickejšie, ako brať do ruky telefón či tablet. Údaje z displeja sa dajú taktiež relevantne použiť v prípade rozúčtovania nákladov za nabíjanie, či už na firemné a súkromné účely, alebo nabíjanie na inom verejnom mieste.

Bez prehrievania a takmer nulové straty pri nabíjaní

Riadiaca elektronika aj samotné vodiče tejto nabíjačky, sú vyrobené z najmodernejších zlúčenín bez kyslíkatej medi a striebra, ktoré predstavuje najmodernejší pokrok v oblasti vývoja, energetickej efektivity a úspory nákladov pri nabíjaní. Kým bežné nabíjačky kalkulujú so stratami na úrovni 10% a viac, v tomto prípade sú vďaka použitým materiálom straty nižšie až o 70%,/strong>. Vďaka týmto materiálom novej generácie, sa nabíjačka neprehrieva, čo sa priaznivo podpísalo pod jej celkovú životnosť a bezpečnosť. Výrobcom odhadovaná životnosť nabíjačky je 10-tisíc nabíjacích cyklov, čo je ekvivalent 10 rokov používania.

Certifikovaná, vhodná do každého počasia a na každú príležitosť

Nabíjačka prešla CE certifikáciou podľa normy IP65, a taktiež najprísnejšou normou ROHS, ktoré z nej robia spoľahlivého spoločníka do každého počasia. Okrem toho, že je vode odolná, je taktiež prachu odolná, UV odolná a bez problémov na ňu môže pršať, snežiť alebo svietiť priame slnko. Nezáleží tak, či je -25°C alebo +50°C, či prší, alebo padajú krúpy. Nabíjanie je možné realizovať bezpečne kdekoľvek a kedykoľvek, za akýchkoľvek podmienok. Navyše, vďaka pokročilému inteligentnému manažmentu EMS, nabíjačka vyhodnocuje každých 32-milisekúnd samotný priebeh nabíjania, čím dokonale chráni batériu vozidla pred akýmkoľvek poškodením v prípade prepätia, podpätia, prehriatia, skratu či zasiahnutí bleskom, sa nabíjanie okamžite a preventívne ukončí.

Jazdite takmer úplne zadarmo

Vďaka použitým vysoko vodivým materiálom tejto trojfázovej nabíjačky, je bez akýchkoľvek problémov možné jazdiť už za 2,50 € na 100km, čo je ekvivalent asi 1,5 litra benzínu. V prípade nízkej tarifikácie či pomocou nočného prúdu a načasovaniu nabíjania, bez problémov budete jazdiť aj za menej, ako 1,90 € na 100km jazdy. A pre tých, ktorí chcú ísť ešte ďalej a využijete koordináciu riadeného výkonu s vlastnou fotovoltikou, 100km jazdy môže stáť aj 0 €. A to sú hodnoty, pri ktorých je návratnosť investície do tejto nabíjačky doslova v horizonte niekoľkých dní.

Prenosné ale aj stacionárne použitie ako WallBox

Nabíjačka je dodávaná s praktickým nárazu a vode odolným cestovným puzdrom, ktoré ju dokonale ochráni pri prenášaní a zaistí jej dlhovekosť. Výhodou tejto cestovnej tašky je aj akustická funkcia, pri umiestnení v kufri či vo frunku nerezonuje, nevibruje a je potichu. Puzdro je navyše antistatické a nabíjačku dokonale chráni. Okrem toho sú súčasťou balenia aj kotviace hmoždiny a skrutky, ktoré slúžia na prípadnú montáž na stenu a používanie tejto nabíjačky stacionárne, ako napr. WallBox. V prípade záujmu o ešte lepšiu ochranu nabíjacieho konektora a celej nabíjačky, odporúčame tento šikovný nástenný držiak, ktorý zamedzí prípadnému prejdeniu či neúmyselnému poškodeniu, keď sa nabíjačka zrovna nepoužíva.

Kľúčové vlastnosti

 • Najmodernejšie materiály, bez kyslíkatá meď s nulovými stratami bez prehrievania
 • Wi-Fi konektivita, dosah až 10 metrov
 • Bezplatná webová mobilná aplikácia s funkciami riadenia výkonu nabíjania, monitoringom, históriou a iné
 • Inteligentné riadenie výkonu pomocou funkcie 4-gears
 • Pokročilý elektronický manažment nabíjania EMS chráni batériu vozidla
 • Úroveň ochrany a certifikácie až IP65 vode odolnosť a prachotesnosť
 • Vhodné do každého počasia, možné použitie aj vonku pri -25 až po +50°C
 • Nastavenie nabíjacieho prúdu jedným tlačidlom 8A, 10A, 13A, 16A
 • Podporuje jednofázové nabíjanie 1,3 kW až 3,6 kW
 • Podporuje trojfázové nabíjanie 4 kW až 11 kW
 • Inteligentná ochrana pred podpätím, prepätím, únikom, skratom, prehriatím a bleskom
 • Reakčný čas 32 ms
 • Ochrana pri úniku 23 mA
 • Kompatibilné so všetkými európskymi EV a PHEV
 • Bez nutnosti volať elektrikára, nie je potrebná revízia ani projektová dokumentácia
 • Stačí pripojiť do 5-kolíkovej CEE priemyselnej zásuvky 380/ 400 V 16A (napr. ako cirkulár, miešačka)
 • Európsky nabíjací konektor typ 2/ IEC62196
 • Udávaná životnosť až 10-tisíc nabíjacích cyklov/ 10 rokov
 • Menovité napätie 400 V/ 50/ 60 HZ 3 fázy
 • Vodiče 5 x 2,5 mm + 0,75 mm
 • Nemecká značka, rokmi overená kvalita, oficiálna distribúcia
 • Dĺžka kábla: 5 metrov

Obsah balenia

 • Nabíjačka s Wi-Fi 11 kW 3 x 16A
 • Redukcia na schuko zásuvku 230 V
 • Cestovné puzdro/ taška na prenášanie
 • Kotviace hmoždiny a skrutky na voliteľné pripevnenie na stenu
 • Používateľský manuál

Najčastejšie otázky a odpovede

Aký je rozdiel medzi nabíjačkou do 230 V a nabíjačkou do 400 V?

Nabíjačka do 230 V je určená na pomalé nabíjanie 3,6 kW a je kompatibilná so 100% bežnými zásuvkami, ktoré máme všetci doma a dôverne ich poznáme. Na rozdiel od toho Nabíjačky do 400 V, slúžia na 3x rýchlejšie nabíjanie až 11 kW, avšak vyžadujú si 5-kolíkovú zásuvku (to je tá, kde sa pripája napr. cirkulár, miešačka).


Aký je rozdiel medzi nabíjačkou do 400 V a WallBoxom do 400 V?

Čo sa týka rýchlosti nabíjania, rozdiel medzi nimi nie je žiaden. WallBox je inteligentné zariadenie, ktoré disponuje množstvom ďalších funkcií, ako je monitoring spotreby, autorizovanie pomocou čipových kariet, mobilná appka, Wi-Fi pripojenie, nastavovanie oprávnení, limitov, prepojenie na fotovoltiku a iné. Nabíjačka do 400 V nepodporuje toľko funkcií ako WallBox, avšak je výrazne lacnejšia a ak nevyžadujete pokročilé funkcie, primárne Vám ide len o nabíjanie, nabíjačka do 400 V bude pre Vás správna voľba.


Potrebujem k nabíjačke do 400 V niečo špeciálne prikúpiť?

Nie, nabíjačky do 400 V už v sebe obsahujú všetko. Ide o all-in-one zariadenie, nazývané aj ako Plug and Play, čo v preklade znamená, že je v nej už všetko integrované, vrátane riadiacej elektroniky, koncovky do zásuvky a obsahuje aj 5 metrový či 10 metrový nabíjací kábel a stačí jednu stranu pripojiť do 5-kolíkovej zásuvky a druhú stranu do vozidla.


Stačí mi nabíjačka do 400 V, alebo potrebujem WallBox?

WallBox potrebujete len vtedy, ak chcete z nabíjania vyťažiť úplné maximum, mať pokročilé a najmodernejšie funkcie. Ak Vám ide len o nabíjanie či skladnosť, kúpte si nabíjačku do 400 V a radšej ušetrite a investujte do niečoho iného.


Využijem nabíjačku do 400 V aj v prípade, že mám Plug-in Hybrid?

Áno, množstvo Plug-in Hybridných vozidiel podporuje rýchle nabíjanie. Pokiaľ Vám teda ide o rýchle, ale zároveň šetrné a bezpečné nabíjanie, Váš Plug-in Hybrid podporuje rýchle trojfázové AC nabíjanie, nabíjačka do 400 V je pre Vás tá správna cesta ako si dobiť svoje vozidlo aj za menej ako 1 hodinu.

Prílohy 

Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjačky do 400V
Záruka: 2 roky
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
G Avatar autora | 18.5.2024
nízka spotreba v stand by iba 2w, plnohodnotný wallbox aj s fixáciou na stenu, som spokojný, wifi funguje signál chytám aj dnu do domu
5
M Avatar autora | 11.5.2024
Zaujala ma cena a funkčnosť. To že sa to dá prenášať som moc neriešil lebo skôr mi vyhovuje to mať na stene štýlom ala Wallbox. Hmoždiny som si kúpil zbytočne lebo už boli v balení. Akurát tento Wallbox nemusí pripájať elekroinštalatér a urobí si to človek sám. Teda jedine čo treba mať je trojfázová zástrčka. To je tá normálna miešačková koncovka päťkolík 16 ampér. Normálne sa pripojí a funguje výkonom ako si nastavím na displeji. To je inak celkom prekvapenie vyzerá to byť oled. väčšinou používam 5KW a zasa keď sa ponáhlam tak 11KW. Balenie v obrovskej krabici nvm načo. Wifi odskúšané. Reakcie celkom svižné na prekvapenie . Redukcia na zástrčku 230 je dobrá vec. Nejaká utierka návody a taška v ktorej to už prišlo predmotané. Ani pri plnom vyťažení 11KW to nie je moc teplé. Toho som sa bál ale dobre našťastie.
5
S Avatar autora | 27.4.2024
Dobry.den, chcem.sa podelit s 3.tyzdnovymi skusenostami. Nabijacka vysiela svoju vlastnu wifi hotspot siet. takze ziaden bluetooth low energy t.j dobre. Ked chcem ovladat nabijacku, vyhlada wifi, pripojim a potom uz sa vsetko riadi cez webovu aplikaciu. Kazdy vyrobca to ma inak ale dost mi pomohol SVK navod co sa tu dal stiahnut v zalozke navody. Prvotne treba pripojit mobil na wifi nabijacky. Zakladne heslo bolo 12345678 potom treba fotakom naskenovat QR kod z navodu, ktory je v baleni. spusti sa nasledne webova aplikacia nabijacky. kde je mozne nabijanie spustit/ zastavit/ riesit, historia atd. je tam toho.dost. Ked si urobite zalozku na tuto appku alebo priamo odkaz na plochu ide to hladko a rychlo. Toto je pre mna. lepsia cesta pretoze to ide otvorit aj z notebooku. tak snad som pomohol niekomu. vzhld. na polovicnu cenu oproti WB je velmi dobra.