Nabíjačka pre elektromobil a Plug-in Hybrid do zásuvky 230V Typ 2 3,6 kW 5 m

Špičková nabíjačka do bežnej 230V zásuvky, nemecký výrobca, kompatibilná s väčšinou EV a PHEV, nastaviteľný výkon nabíjania 6A, 8A, 10A, 13A, 16A, min. výkon 1,2 kW, max. výkon 3,6 kW, jedna fáza, LCD displej, ochrana pred prepätím, podpätím, únikom prúdu, skratom, prehriatím, certifikovaná CE a ROHS, IP 65, prenosná s možnosťou montáže na stenu, dĺžka 5 metrov

Dostupnosť Skladom - Odosielame o 12:00 cez Packetu alebo kuriérom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: F071B-E16A-5M
€179 €149,17 bez DPH
Nabíjačka pre elektromobil a Plug-in Hybrid do zásuvky 230V Typ 2 3,6 kW 5 m
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akékoľvek miesto
Cez 2500 výdajných miest
Cez 2500 výdajných miest
po celom Slovensku
Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného produktu

Spoľahlivá a technológiami nadupaná nabíjačka pre každý elektromobil či plug-in hybrid od nemeckého výrobcu je povinná výbava každého elektromobilistu. Jednu stranu nabíjačky pripojíte do 230V zásuvky, ktorú máme všetci doma, v garáži či na chate a druhú časť pripojíte do Vášho vozidla. Nabíjačka disponuje najpokročilejším manažmentom nabíjania vďaka interne vyvinutému čipu, ktorý chráni pred prepätím, podpätím, únikom prúdu, prehriatím, skratom či pri zasiahnutí bleskom. V prípade akejkoľvek tejto udalosti či anomálie, sa okamžite proces nabíjania ukončí, a to v priebehu 32 milisekúnd. Maximálny nabíjací výkon je na úrovni až 3,6 kW a v závislosti od veľkosti akumulátora vo vozidle bude Vaše vozidlo nabité už o pár hodín. Dĺžka nabíjačky je 5 metrov, čo je neoceniteľná výhoda v prípade nabíjania na cestách, v garáži, priamo pred domom, na chate, kedy sa nabíjačka zbytočne nepovaluje po zemi.

Nastavenie vlastného nabíjacieho výkonu

Vďaka najmodernejšej riadiacej elektronike si navyše môžete na nabíjačke nastaviť vlastný nabíjací výkon, ktorý Vám vyhovuje. V prípade, ak máte na chate staršiu elektroinštaláciu, alebo v garáži nižší stupeň istenia, môžete tomu prispôsobiť výkon nabíjačky, aby bolo nabíjanie bezpečné a spoľahlivé. Túto funkciu oceníte aj v prípade, ak si budete chcieť dobiť svoj elektromobil či plug-in hybrid na dovolenke a nechcete riskovať, že preťažíte elektroinštaláciu či dokonca vyhodíte istič/ poistky. Na výber je nabíjací prúd 6A, 8A, 10A, 13A a 16A (min. 1,2 kW a max 3,6 kW). Funkciu nastavenia nabíjacieho výkonu využijete aj v prípade, ak máte fotovoltiku a radi by ste prispôsobili výkon nabíjačky aktuálnej výrobe solárnych panelov.

Všetky informácie na prehľadnom LCD displeji

Nabíjačka disponuje 1,4 palcovým LCD displejom, ktorý zobrazuje v reálnom čase výkon nabíjania, celkovú odovzdanú energiu, teplotu alebo čas nabíjania. Budete tak mať dokonalý prehľad o procese dobíjania a tieto údaje môžete napríklad ďalej využiť pre tvorbu štatistík či vyúčtovania nákladov za nabíjanie. Ďalej obsahuje aj svetelné indikátory, ktoré zobrazujú základné parametre o nabíjaní, jeho procese, prípadnú chybovosť či úspešné ukončenie. Jeden rýchly pohľad a okamžite sa dozviete všetky podstatné informácie aj bez toho, aby ste museli nasadať do vozidla alebo ho aktivovať.

Kompaktné rozmery a preto všade so sebou

Vďaka svojim šikovným rozmerom môžete mať jednu nabíjačku stále so sebou a druhú napríklad na chate či v garáži. Pre ešte lepšiu organizáciu nabíjania si ju môžete pripevniť na stenu pomocou hmoždiniek aby sa kábel nemotal či nešpinil len tak po zemi. Ide o cenovo mimoriadne výhodné riešenie v prípade, ak si chcete dobiť svoj elektromobil či plug-in hybrid rýchlo, bezpečne a hlavne pohodlne doma aj na cestách.

Kľúčové vlastnosti

 • Kvalitná nabíjačka od nemeckého výrobcu
 • Pokročilé manažovanie procesu nabíjania vďaka najmodernejšej elektronike
 • Nadštandardná ochrana pred prepätím, podpätím, únikom prúdu, skratom, prehriatím či zasiahnutím bleskom
 • Obsahuje LCD displej a zobrazuje všetky základne údaje o nabíjaní ako prúd, teplota, čas či energia
 • Kompatibilné so všetkými elektromobilmi a plug-in hybridmi
 • Stačí pripojiť do bežnej 230V zásuvky
 • Možné pripevnenie a montáž na stenu
 • Prenosná, skladná a ľahko prenášateľná nabíjačka
 • Vhodné aj pre staršie elektroinštalácie, apartmány, chaty či garáže
 • Vode odolné prevedenie IP65 a dokonala ochrana aj v daždivom počasí
 • Ekologické materiály, robustnosť a odolnosť

Parametre a špecifikácia

 • Maximálny nabíjací výkon až 3,6 kW 16A pri 230V
 • Minimálny nabíjací výkon 1,2 kW
 • Nastaviteľný prúd 6A, 8A, 10A, 13A alebo 16A
 • Jednofázové nabíjanie
 • Konektor do zásuvky Schuko bežná zástrčka 16A
 • Konektor do vozidla Typ 2 (iec62196)
 • LCD displej 1,4“
 • Reakčná doba ochrany: 32 mls
 • Ochranný prúd proti úniku: 23mA
 • Dĺžka kábla: 5 metrov

Časté otázky a odpovede

Aký je rozdiel medzi nabíjačkou a WallBoxom?

Nabíjačka má väčšinou len jednu jedinú funkciu, a to nabiť batériu elekromobilu či plug-in hybridu. Jej nabíjací výkon je o niečo nižší, pretože je limitovaná bežnou 230V zásuvkou. Na rozdiel od toho WallBox sa pripája do trojfázovej 5-kolíkovej zásuvky (kde sa pripája napr. aj miešačka) a ponúka rýchlejšie nabíjanie až na úrovni 22 kW. WallBox disponuje taktiež rôznymi funkciami, ako napríklad ovládanie cez mobilnú aplikáciu, Wi-Fi pripojenie, autorizáciu pomocou RFID kariet, nastavovanie limitov, plánovanie nabíjania v čase nízkej tarify, prepojenie na fotovoltiku, prideľovanie oprávnení, sledovanie štatistík a vyúčtovania a mnoho iného.


Mám si kúpiť nabíjačku alebo WallBox?

Väčšina elektromobilistov uprednostňuje práve WallBox. Jednoducho ponúka ďaleko viac funkcií a z pohľadu do budúcnosti ide jednoznačne o výhodnú investíciu nabitú technológiami. WallBox má svoj vlastný systém, ktorý sa neustále aktualizuje a vďaka Wi-Fi do neho pribúdajú aj nové funkcie a vylepšenia.


Je lepší WallBox alebo nabíjačka?

To záleží od toho, kde a za akých podmienok plánujete nabíjať. Sú situácie, kde je lepšia nabíjačka a zas naopak. Ak idete na chatu či na dovolenku a chcete si dobiť svoj elektromobil či plug-in hybrid v apartmáne, bežná nabíjačka do 230V je určite tou správnou cestou. Ak nechcete riskovať vyhodený istič, preťaženie staršej elekroinštalácie, nabíjačka do 230V je jednoducho povinná výbava a mal by ju so sebou nosiť každý. Je malá, praktická a môže Vám pomôcť v nepríjemnej situácií v prípade problémov na cestách či vybitia baterky. Na chvíľu sa pripojiť do 230V zásuvky Vám môže doslova vytiahnuť tŕň z päty a zachrániť od privolania odťahovky.


Potrebujem k nabíjačke nejaké redukcie, koncovky alebo nabíjacie káble?

Nie. Nabíjačka už v sebe obsahuje úplne všetko. Európsku koncovku do 230V zásuvky, riadiacu elektroniku proti prepätiu, podpätiu, úniku, skratu či prehriatiu, dlhý kábel 3, 5 alebo 10 metrov a aj samotný nabíjací konektor.


Čo v prípade, že chcem nabíjať v staršom apartmáne, chate, v garáži či v dome?

Naše nabíjačky disponujú možnosťou nastavenia vlastného prúdu nabíjania. Ak ste si nie istí, akou rýchlosťou a výkonom sa môžete nabíjať, na našej nabíjačke si môžete tlačidlom nastaviť nižší prúd a výkon, čím zabránite možnému preťaženiu a komplikáciám. Na výber je 6A, 8A, 10A, 13A, 16A (od 1,2 kW až po 3,6 kW).


Je nabíjačka do 230V vhodná a kompatibilná aj s plug-in hybridnými vozidlami?

Áno


Je nabíjačka do 230V kompatibilná aj s mojím elektromobilom?

Nabíjačka je kompatibilná s 99% európskymi elektromobilmi a značkami ako BMW, Fiat, Audi, Škoda, Kia, Hyundai, MG, BYD, VW, Porsche, Smart, Opel, Peugeot, Citroen, Jeep, Jaguar, Mercedes, Tesla, Dacia, Renault, Nissan, Cupra a iné.

Prílohy 

5
6x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
4
P Avatar autora | 9.6.2024
funguje ako sa pisalo. nic. dobre ide. nabija
5
M Avatar autora | 16.5.2024
Spokojný, výhoda je display.
5
B Avatar autora | 13.5.2024
Nabíjačka pracuje aj s vyšším napätím v sieti. nerobí jej to žiaden problém. Vyvážená pomerom cena ku výkonu. Z tohto ohľadu spokojnosť. Telo ukrytej riadiacej elektroniky je vyrobené z termoplastu tj. pôsobí to na mňa ako celok odolne. Displej ukazuje aj to čo auto neukazuje. tým sa dobre dopĺňajú info o nabíjaní a nemusím odomykať auto pokaždé keď chcem vedieť stav nabíjania. Toto nemala ani orig. nabíjačka.
5
E Avatar autora | 31.3.2024
100krát lepšia ako dáva hyndai / Kia má plno funkcií za mňa rozhodne palec hore
5
T Avatar autora | 29.3.2024
Funguje ako má. 5m kábla akurát.
5
FK Avatar autora | 23.3.2024
Robím taxikára takže je pre mňa numero one aby sa auto nabíjalo čo najlacnejšie a cez nočný prúd do rána mi to presne stačí a dobijem na 300 km jazdy vždy na ďalší deň a pri spotrebe mi to vychádza 1,92€ na 100km. Okrem iného teda oproti mojim benzínovým kolegom zarobím 30 euro denne len na úspore paliva a času keďže nikde netankujem. Je to spoľahlivá nabíjačka rozhodne ju odporučujem
5
O Avatar autora | 20.3.2024
Zdravím tak moje skusenosti po pouzivani zhruba 14 dni, displej ma este kopec tajnych funkcii o ktorych sa nepise nic v navode ale na YT je vela navodov co vsetko sa z neho da vytiahnut aj nastavit, dobra hracka rad ju pouzivam.