Nabíjacie RFID čipové kľúčenky pre go-e Charger Gemini Flex 10 ks

RFID čipové kľúčenky slúžia na autorizovanie a spustenie nabíjania pre WallBoxy go-e Charger Gemini Flex, cenovo výhodné balenie 10ks, možnosť pridelenia mena používateľa pre každú kľúčenku zvlášť na lepšiu identifikáciu medzi používateľmi, generovanie CSV reportu v Exceli s uvedením mena nabíjajúcej osoby, spotrebované kWh, dátum, čas začiatku a konca nabíjania, perfektné pre korporátne a firemné použitie

Dostupnosť Skladom - Odosielame o 12:00 cez Packetu alebo kuriérom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: CH-10-12
€19,90 €16,58 bez DPH
Nabíjacie RFID čipové kľúčenky pre go-e Charger Gemini Flex 10 ks
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akékoľvek miesto
Cez 2500 výdajných miest
Cez 2500 výdajných miest
po celom Slovensku
Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného produktu

V prípade, ak máte záujem o najpokrokovejší inteligentný WallBox go-e Charger Gemini Flex a máte v pláne sprístupniť nabíjanie pre viacero osôb či vozidiel, perfektne Vám poslúžia tieto RFID čipové prívesky v tvare kľúčenky. WallBox go-e Charger Gemini Flex môžete totiž nastaviť, aby bolo možné nabíjanie začať len po autorizovaní sa priložením čipovej kľúčenky. Každej čipovej kľúčenke môžete prideliť v systéme jedinečné meno používateľa, zamestnanca či inej osoby a v reálnom čase budete následne vidieť, kto sa kedy nabíjal, koľko kWh energie spotreboval, kedy bolo nabíjanie spustené a kedy ukončené.

Dokonalý prehľad o nabíjaní a export do Excelu

Získate tak dokonalý prehľad o každom nabíjaní, ktorý môžete navyše jedným kliknutím exportovať do Excelu a s dátami ďalej pracovať napr. formou vyúčtovania, fakturácie či spoplatnenia nabíjania a transparentné vyúčtovanie nákladov za nabíjanie. Takéto exportované dáta je navyše možné použiť aj ako relevantný doklad o firemnom nabíjaní alebo nabíjaní na súkromné účely pre firemné vozidlá.

Vy tu určujete pravidlá. Všetko ide aj online

Čipové RFID kľúčenky využijete aj v prípade, ak plánujete WallBox go-e Charger Gemini Flex umiestniť vonku, alebo na inom verejnom mieste. Bez priloženia patričnej čipovej kľúčenky, nebude možné spustiť nabíjanie, čím dokonale eliminujete nabíjanie pre neoprávnené osoby počas Vašej neprítomnosti. Po úspešnom spustení nabíjania, navyše môžete nastaviť doručenie push notifikácie na Váš smartfón, a tým získať dokonalý prehľad o každom jednom nabíjaní. Nabíjanie môžete navyše cez mobilnú aplikáciu zastaviť, zmeniť výkon alebo výnimočne autorizovať pre všetky nepredvídateľné situácie, a to pokojne aj z opačnej strany zemegule. K dispozícií je tiež funkcia obmedzenia energie v kWh, kedy môžete definovať presný počet kWh, ktorý bude maximálne možné dobiť.

Parametre a špecifikácia

  • Hmotnosť jednej kľúčenky: 0,04 kg
  • Vysielacia frekvencia: 13,56MHz
  • Farebné prevedenie: náhodné

Časté otázky a odpovede

Ako si zvládnem nakonfigurovať Wallbox a autentifikáciu pomocou RFID čipov?

Nastavenie, správa aj konfigurácia prebieha v aplikácii Go-e Charger, ktorá je bezplatne dostupná na iOS alebo Android.


Musí byť na autentizáciu dostupný internet?

Nie, nastavenia sa ukladajú priamo do Wallboxu a na autentifikáciu nie je potrebné internetové pripojenie.


Koľko maximálne RFID kľúčeniek môžem používať?

Najviac sa odporúča používať 10 kľúčeniek

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky a Príslušenstvo
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: