Prenosný inteligentný WallBox go-e Charger Gemini flex 22 kW

Prvý inteligentný a prenosný WallBox s Wi-Fi, podporou pre RFID karty a kľúčenky, inteligentné nabíjanie zo siete alebo z fotovoltiky, nastavenie výkonu nabíjania od 1,2 kW až po 22 kW, možnosť pripojenia na HDO stýkač a nízku tarifu, podpora pre dynamic load balancing, nabíjací konektor Type 2 a podpora pre všetky typy elektromobilov a Plug-in Hybridov, maximálny nabíjací výkon až 22 kW, RGB LED podsvietený konektor, vzdialený prístup a administrácia, online autorizácia nabíjania, generovanie exportu nabíjania do Excelu na relevantnú správu výdavkov, nastavovanie limitov, jednoduché pripojenie bez elektrikára do veľkej 5-kolíkovej zásuvky CEE 400V 3 x 32 A, bezplatná mobilná aplikácia pre Android a iOS, bezplatné OTA aktualizácie firmvéru dokonca života zadarmo a pridávanie nových funkcií, 3 roky predĺžená záruka.

Dostupnosť Skladom - Odosielame o 12:00 cez Packetu alebo kuriérom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: CH-04-22-01
€1 018,80 –25 % €759 €632,50 bez DPH
Prenosný inteligentný WallBox go-e Charger Gemini flex 22 kW
ch 04 22 01
Akcia
Doprava zadarmo €1 018,80 –25 %
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akékoľvek miesto
Cez 2500 výdajných miest
Cez 2500 výdajných miest
po celom Slovensku
Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného produktu

Predstavujeme prvý inteligentný prenosný Wallbox s Wi-Fi, RFID a pokročilými funkciami aj pre Váš elektromobil či plug-in hybridné vozidlo. Zoznámte sa s go-e Gemini flex 22 kW. Ovládajte výkon nabíjania pohodlne zo svojho smartfónu, nech ste kdekoľvek. Dostávajte upozornenia o stave nabíjania, nastavujte limity, časové harmonogramy, prepojenie na fotovoltiku, alebo sa o nič nestarajte a pokročilé inteligentné systémy urobia všetko za Vás. A keď si v procese nabíjania čokoľvek rozmyslíte, jedným dotykom na smartfóne, tablete, alebo na počítači môžete vzdialene pristupovať do prehľadnej administrácie a vykonať akúkoľvek zmenu. Inteligentný prenosný Wallbox go-e Gemini flex 22 kW je jediný svojho druhu a vždy spoľahlivo nabije Váš elektromobil s funkciami pre začiatočníkov, aj pokročilých.

Ide to aj bez elektrikára a bez montáže. O minútu nabíjate. Ste na to pripravený?

Na zapojenie inteligentného Wallboxu go-e Gemini flex 22 kW nepotrebujete volať elektrikára, nie je potrebné prerábať rozvody ani upravovať istenie. Jeho pripojenie je tak jednoduché, že to zvládne naozaj každý. Nie je potrebný žiadny zásah do elektroinštalácie ani projektovej dokumentácie. Jednoducho ho len pripojíte do zásuvky a okamžite môžete začať nabíjať svoj elektromobil či plug-in hybrid. Všetko, čo potrebujete, je veľká štandardná 5-kolíková zásuvka 3x 32A. Ak by ste náhodou mali k dispozícii malú 5-kolíkovú zásuvku 3x 16A, môžete si buď zakúpiť inteligentný Wallbox go-e Gemini flex 11 kW, alebo len pripojiť redukciu, ktorú rovnako nájdete v našej ponuke. To je celé! Žiadne ťahanie kabeláže, sekanie ani vŕtanie. Sme presvedčení, že ušetrené stovky eur využijete efektívnejšie ako kúpou nezmyselných, zložitých Wallboxov za tisíce eur.

Všetko pod kontrolou s nekonečnými možnosťami

Sledujte progres nabíjania, koľko energie Váš elektromobil už prijal, kto aktuálne nabíja, nastavte si želaný výkon, vyberte si 1 alebo 3 fázy alebo obmedzte nabíjanie len pre povolené osoby. Vďaka kompatibilite RFID čipových kariet môžete určiť, kto môže nabíjať, o koľkej a kto naopak už nie. Nastavte vybraným osobám nabíjací limit, či už v podobe času, alebo počtu nabitých KWh a o nič viac sa nestarajte. Proces autorizácie a spustenie nabíjania je možné aj priamo prostredníctvom mobilnej aplikácie, push notifikácie, prípadne túto funkcionalitu úplne deaktivovať. To oceníte v prípade viacčlennej rodiny či zamestnancov.

Moderný a vždy nadčasový Wallbox

O elegantný, ale pri tom nadčasový a moderný dizajn inteligentného Wallboxu go-e Gemini flex 22 kW sa stará štýlový podsvietený LED konektor. Nielen, že dodáva nabíjačke punc prémiovosti, ale prináša aj funkčné smart riešenia. Nastavte si podsvietenie Vami preferovanou farbou, ktorá bude signalizovať predmetný úkon s efektnou animáciou. Odpadá tak potreba kontroly či sledovania stavu nabíjania a jediným pohľadom na LED ukazovateľ sa dozviete všetky podstatné informácie.

V jednoduchosti je krása

Nebaví Vás ovládanie Wallboxu či nastavovanie parametrov nabíjania cez smartfón? Niekedy je rýchlejší jeden dotyk, ako hľadanie, odomykanie či spúšťanie aplikácie v telefóne. Preto je inteligentný Wallbox go-e Gemini flex 22 kW vybavený praktickým hardvérovým tlačidlom, ktorým je možné meniť výkon nabíjania, nabíjanie spustiť, pozastaviť či deaktivovať, alebo dokonca nastaviť tlačidlu vlastnú funkčnosť. Samozrejmosťou je potom elektrický zámok nabíjacieho konektora, ktorý v prípade nabíjania uzamkne konektor, aby proces nabíjania nebolo možné neoprávnene prerušiť inou osobou. Funkcie zámku, jeho podmienky aktivácie či deaktivácie je rovnako možné nastaviť v mobilnej aplikácií.

Dokonalá mobilná aplikácia

O nadštandardné možnosti konfigurácie, pokročilú správu či konektivitu sa stará prepracovaná mobilná aplikácia. Dostupné je tiež prehľadné webové rozhranie či špeciálne vyvinuté API rozhranie, ktorého dokumentácia je sprístupnená pre vývojárov, programátorov či domácich majstrov. Zariadenie je tak možné spravovať lokálne na sieti, ale aj pomocou cloudového riešenia vzdialených serverov. Jednoducho ide o viacúčelovú inteligentnú nabíjaciu stanicu, ktorá dokonale sadne Vašim potrebám. Perfektne poslúži vďaka svojej jednoduchosti, nakoľko tlačidlom a kartičkou obslúžite základné funkcie. Nadštandardnou a vyladenou bezplatnou aplikáciou pre Android aj iOS nadchne všetkých, ktorí holdujú moderným technológiám a chcú vyťažiť maximum. A napokon si na svoje prídu aj vývojári, programátori a softvéroví developeri, a to vďaka neobmedzeným možnostiam pokročilej správy pomocou API requestov a pripojenia do riešení tretích strán.

Vhodné a pripravené aj pre inteligentnú domácnosť

Inteligentný Wallbox go-e Gemini flex 22 kW je možné začleniť a integrovať aj do už vybudovanej inteligentnej domácnosti. Vďaka priamej podpore pre chytrú domácnosť od Athom Homey, je možné procesy nabíjania riadiť, monitorovať i spravovať aj pomocou scén či rôznych pravidiel, prípadne naopak. Vďaka prepojeniu s Homey môžete spustiť inú automatizáciu vo Vašej domácnosti v dôsledku aktuálneho stavu inteligentného Wallboxu. Napríklad pri nabití na Vami želanú úroveň batérie blikne lampička vo Vašej pracovni na zelenú farbu, spustí sa Vaša obľúbená pieseň, otvorí garáž, zaznie zvučka a množstvo iného.

Wi-Fi doma, na cestách aj na chate

Inteligentný Wallbox go-e Gemini flex 22 kW je možné pripojiť na Vašu Wi-Fi sieť, čím získate prakticky neobmedzené možnosti konektivity, zisťovania stavu či nastavovanie nabíjania z ktoréhokoľvek miesta na zemi. Aj v prípade Vašej neprítomnosti tak budete mať dokonalý prehľad o nabíjaní, spotrebe či samotnom výkone. V prípade, ak sa rozhodnete si túto inteligentnú nabíjačku vziať so sebou napríklad na chatu, kde nemáte Wi-Fi, vďaka funkcií hotspot vysielania vlastnej Wi-Fi neprídete o žiadne inteligentné funkcie. K dispozícii sú taktiež rôzne redukcie na priemyselnú 5-kolíkovú zásuvku 16 či 32A, 230V schuko, vďaka čomu si ju môžete vziať kamkoľvek so sebou, a to pokojne aj do kempu, apartmánu či do hotelu.

Pripojenie na fotovoltiku a nabíjanie zadarmo

Neoceniteľnou výhodou je široká možnosť kooperácie s fotovoltikou, kedy je možné vozidlo nabíjať len z prebytkov vyrobenej elektriny, definovať nabíjací prúd v závislosti od produkcie fotovoltickej elektrárne či v prípade mračna nabíjanie úplne pozastaviť. V prípade, ak využívate dvojtarifné sadzby, môžete Wallbox navyše pripojiť na HDO stýkač a nabíjať len vo Vami vymedzenom čase nízkej tarifikácie, čím ušetríte na energiách ešte viac.

Jednotka na trhu aj z dlhodobého hľadiska

Aktuálne ide o plne vybavený inteligentný Wallbox, ktorý vyvinuli švajčiarsky inžinieri a odborníci na elektromobilitu. Svojimi funkciami, kvalitou a technologickými inováciami nemá žiadnu konkurenciu. Hravo strčí do vrecka aj tisíceurové Wallboxy od renomovaných firiem. Za priaznivú cenu, na ktorej konkurenčné riešenia začínajú tak získate najpokročilejšiu nabíjaciu stanicu, ktorej funkčnosť nepozná hraníc. Navyše vďaka dedikovanej platforme a napredovaniu vo vývoji sa funkcionality neustále rozširujú vďaka vzdialeným aktualizáciám Over The Air (OTA). Takže aj za niekoľko rokov budete mať stále najmodernejšiu a najvýkonnejšiu inteligentnú Wallbox nabíjaciu stanicu, ktorá Vám bude zaručene robiť radosť.

Kľúčové vlastnosti a parametre

  • Inteligentný Wallbox go-e Gemini flex 22 kW nevyžaduje žiadnu odbornú montáž Stačí ho pripojiť do veľkej 5-kolíkovej zásuvky 3x 32A (22 kW) a okamžite môžete začať nabíjať
  • Máte malú 5-kolíkovú zásuvku 3x 16A? Máme redukcie alebo Wallbox go-e Gemini flex 11 kW určený pre malý typ zásuvky
  • V balení sa nachádza 1x RFID čipová kľúčenka a ďalšie je možné dokúpiť samostatne
  • Nabíjací kábel by ste mali mať k vozidlu priamo od výrobcu. Ak by ste chceli ďalší, prípadne nabíjací kábel vôbec nemáte, môžete si ho zakúpiť u nás samostatne.
  • Maximálny výkon Wallboxu je 22 kW (3x 32A). Ak máte vozidlo, ktoré podporuje pomalšie nabíjanie, môžete uprednostniť prenosný Wallbox go-e Gemini flex 11 kW.

Časté otázky a odpovede

Môžem používať tento prenosný Wallbox go-e Gemini flex 22 kW na veľkej 5-kolíkovej zásuvke?

Áno, na tento typ zásuvky je Wallbox ako stvorený. Len pripojíte a nabíjate a o nič viac sa nestaráte.


Môžem používať tento prenosný Wallbox go-e Gemini flex 22 kW aj na malej 5-kolíkovej zásuvke?

Áno, budete však potrebovať redukciu. Inteligentný Wallbox go-e Gemini flex 22 kW je vybavený veľkou 5-kolíkovou koncovkou 3x 32A. Na správnu funkčnosťteda potrebujete redukciu/ koncovku na 11 kW. Maximálny nabíjací výkon bude v tomto prípade limitovaný samotným istením a zásuvkou t.j. 11 kW.


Môžem nabíjať aj jednou fázou, alebo aj troma fázami?

Áno, môžete si vybrať, či chcete nabíjať jednou fázou (max. 1x 32A 7,2 kW), alebo troma fázami (max. 3x 32A 22 kW).


Môžem si nastaviť aj nižší výkon nabíjania?

Áno, na inteligentnom Wallboxe go-e Gemini flex 22 kW si môžete vybrať od 6A až po 32A nabíjací výkon na jednej fáze, alebo na troch fázach súčasne.


Mám auto, ktoré vie spracovať max. 2 fázy môžem tento Wallbox použiť?

Áno, inteligentný Wallbox go-e Gemini flex 22 kW môžete použiť aj pre jednofázové nabíjanie, dvojfázové či trojfázové typy vozidiel. Stačí nastaviť 3-fázové nabíjanie a vozidlo si z nich zoberie len toľko, koľko potrebuje či zvládne aktuálne prijať.


Aký nabíjací kábel potrebujem?

Nabíjací kábel od Vášho vozidla by Vám mal dodať výrobca/ predajca. Je však výhodné mať jeden kábel stále so sebou v aute a jeden konštantne pripojený vo Wallboxe. Ak máte záujem o inteligentný Wallbox go-e Gemini flex 22 kW, potrebujete nabíjací kábel označovaný ako Typ 2 3x 32A 22 kW môžete si ho zakúpiť priamo z našej ponuky originálneho príslušenstva.


Musí byť tento Wallbox umiestnený v garáži, alebo môže byť aj vonku?

Ideálne umiestnenie je na suchom mieste. Vzhľadom na jeho odolnosť voči vode a prachu môže byť aj vonku, no rozhodne by na neho nemalo pršať. Zvážte preto umiestnenie pod prístrešok, pergolu či fasádu budovy tak, aby na neho priamo nepršalo.

 

Prílohy 

Dodatočné parametre

Kategória: WallBoxy do 400V
Záruka: 3 roky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
K Avatar autora | 23.3.2024
Rad by som podotkol, ze tento WallBox sa primarne pripaja na wi-fi router takze je v sieti ako dalsi pripojeny device/ client, takze moze byt clovek od neho aj 50 metrov a stale sa da cez appku ovladat. To iste plati ked nie som doma, prosto Go-e je stale pripojene na wifinu takze ma stlae internet a ked otvorim aplikaciu a mozem byt aj v zahranici, stale vidim aktualne data, kt onabija, mozem nabijanie spustit zastavit nastavit rychlost pozerat statistiky atd atd. toto je hlavna vyhoda preco som ho kupoval pretoze lacne WallBoxy co som mal predtym mali sice wifi ale ta fungovala ako bluetooth len ked bol clovek pri nom. tento ma tu vyhodu ze je ako wifi client a ked si ho zoberem so sebou do prace, zisti, ze nevie najst moj domaci wifi router a automaticky sa prepne do rezimu wifi hotspot a da sa na neho pripojit napriamo kedze vysiela svoju vlastnu wifinu a potom sa da bud pripojit na novu wifi alebo pouzivat jeho vlastnu wifi. a samozrejme wifi nie je potrebne pouzivat len pre mna je to jedna z top funkcii preco som bral prave go-e gemini lebo ma pre mna podstatne funkcie kt. som nikde inde nevidel a to som mal uz naskuskuaj Victron za 1200e ten som napokon vratil a nechal si go-e a nelutujem kedze za tu cenu je to ultimatne zariadenie. da sa navrtat na stenu pribalenou kovovou konzolou a aj napriek tomu sa stale da prenasat z konzoly sa len odcvakne a odpoji zo zasuvky na 5kolik a spolu s redukciami si ho bravam so sebou na vylety a kedze nabijaci kabel je zvlast odpajatelny zmesti sa uplne vsade.