Prenosný inteligentný WallBox go-e Charger Gemini flex 2.0 22 kW 4G/ LTE + Wi-Fi

Najmodernejší a technológiami najpokrokovejší Wallbox na svete s podporou 4G/LTE a integrovanou dátovou SIM kartou, predplatený dátový paušál na 5 rokov zadarmo v celej EU, Wi-Fi pripojenie, podpora pre RFID čipové karty a kľúčenky, inteligentné nabíjanie zo siete alebo z fotovoltiky, možnosť pripojenia na HDO stýkač, nabíjací konektor Type 2 a podpora pre všetky typy elektromobilov a plug-in hybridov, maximálny nabíjací výkon až 22 kW, nastavenie vlastného výkonu nabíjania od 1,2 kW až po 22 kW, regulovaný výkon od 6A až po 32A, jednofázové, alebo trojfázové nabíjanie, RGB LED podsvietený konektor, elektronický aretačný zámok nabíjacieho kábla proti odcudzeniu, vzdialený prístup a administrácia, online autorizácia nabíjania, nastavovanie limitov, jednoduché pripojenie bez elektrikára do veľkej 5-kolíkovej zásuvky 32 A CEE 400 V, bezplatná mobilná aplikácia pre Android a iOS, bezplatné firmvér OTA aktualizácie a pridávanie nových funkcií dokonca života zadarmo, generovanie CSV súboru v Exceli s históriou nabíjaní a podrobnými parametrami, funkcia Dynamic Load Balancing, hardvérové tlačidlo na zmenu výkonu, v balení konzola a hmoždinky na montáž na stenu, Švajčiarsky výrobca, až 3 roky predĺžená záruka, návod v češtine

Dostupnosť Skladom - Odosielame o 12:00 cez Packetu alebo kuriérom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: CH-05-22-01
€1 018,80 –18 % €829 €690,83 bez DPH
Prenosný inteligentný WallBox go-e Charger Gemini flex 2.0 22 kW 4G/ LTE + Wi-Fi
CH 05 22 01 0 en
Novinka
Doprava zadarmo €1 018,80 –18 %
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akékoľvek miesto
Cez 2500 výdajných miest
Cez 2500 výdajných miest
po celom Slovensku
Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného produktu

Najnovšia generácia inteligentného WallBoxu go-e Gemini Flex 2.0 22 kW so sebou prináša revolučnú technologickú novinku, ktorou je integrovaná mobilná konektivita 4G/ LTE a predplatená dátová SIM karta na 5 rokov zadarmo v celej EU. Od teraz už nemusíte riešiť žiaden Wi-Fi signál ani kvalitu či stabilitu Vášho internetového pripojenia. Go-e Charger Gemini Flex 2.0 22 kW po novom okrem Wi-Fi obsahuje aj mobilnú konektivitu a o bezproblémové a rýchle pripojenie na internet sa postará kompletne za Vás.

Všetko sa urobí samo a plne automaticky. Nemusíte pohnúť prstom

Po spustení a pripojení do elektriny, inteligentný WallBox go-e Charger Gemini Flex 2.0 22 kW automaticky vyhľadá všetky dostupné 4G/ 3G/ 2G siete operátorov v okolí a automaticky sa pripojí na ten najlepší internet pomocou zabudovaného modulu, a to nech ste kdekoľvek. To všetko bez zložitej konfigurácie a plne automaticky. Či už ste teda doma, na chate, dovolenke, v hoteli, kempe, alebo na miestach, kde je slabý či problematický internet, vďaka najnovšej generácií multi-generačnej bezdrôtovej konektivity už nemusíte riešiť pripojenie na internet.

Internet zadarmo na 5 rokov v celej EU

V cene WallBoxu go-e Charger Gemini Flex 2.0 22 kW, je navyše medzinárodná SIM karta s neobmedzeným dátovým paušálom na 5 rokov, ktorý platí v celej EU. Po uplynutí piatich rokov, je možné dátový paušál predĺžiť, a to za zvýhodnenú sumu 12 € / rok. To je len jedno euro mesačne, za ktoré získate mobilný bezdrôtový prístup do najpokročilejšej mobilnej aplikácie na trhu s WallBoxami a všetky neobmedzené možnosti pokročilej správy, nastavení, konfigurácie či monitoringu, aké si len viete predstaviť.

Neobmedzený prístup do aplikácie, nech ste kdekoľvek

Vďaka tejto novinke tak získate neobmedzený prístup do bezplatnej mobilnej aplikácie go-e Charger, kde môžete nabíjanie aktivovať/ deaktivovať, regulovať výkon, sledovať históriu/ spotrebu nabíjaní pre všetky RFID čipové karty, generovať CSV export v Exceli či spravovať všetky nastavenia, konfigurácie a aktualizácie, a to aj z opačného kúta planéty. Nakoľko inteligentný WallBox go-e Charger Gemini Flex hardvérovo aj technologicky predbehol svoju dobu aj konkurenciu, vo verzií 2.0 nebolo potrebné nič iné meniť. Pokiaľ teda neobmedzenú dátovú konektivitu nevyužijete, stále je k dispozícií aj pôvodná verzia go-e Charger Gemini Flex s Wi-Fi za zvýhodnenú cenu.

Najpokrokovejší WallBox všetkých čias, ktorý predbehol svoju dobu

Predstavujeme prvý inteligentný prenosný Wallbox s Wi-Fi, RFID a pokročilými funkciami aj pre Váš elektromobil či plug-in hybridné vozidlo. Zoznámte sa s go-e Charger Gemini flex 22 kW v novej edícií 2.0. Ovládajte výkon nabíjania pohodlne zo svojho smartfónu, nech ste kdekoľvek. Dostávajte upozornenia o stave nabíjania, nastavujte limity, časové harmonogramy, prepojenie na fotovoltiku, alebo sa o nič nestarajte a pokročilé inteligentné systémy urobia všetko za Vás. A keď si v procese nabíjania čokoľvek rozmyslíte, jedným dotykom na smartfóne, tablete, alebo na počítači môžete vzdialene pristupovať do prehľadnej administrácie a vykonať akúkoľvek zmenu. Inteligentný prenosný Wallbox go-e Charger Gemini flex 2.0 22 kW je jediný svojho druhu a vždy spoľahlivo nabije Váš elektromobil s funkciami pre začiatočníkov, aj pokročilých.

Ide to aj bez elektrikára a bez montáže. O minútu nabíjate. Ste na to pripravený?

Na zapojenie inteligentného Wallboxu go-e Gemini flex 2.0 22 kW nepotrebujete volať elektrikára, nie je potrebné prerábať rozvody ani upravovať istenie. Jeho pripojenie je tak jednoduché, že to zvládne naozaj každý. Nie je potrebný žiadny zásah do elektroinštalácie ani projektovej dokumentácie. Jednoducho ho len pripojíte do zásuvky a okamžite môžete začať nabíjať svoj elektromobil či plug-in hybrid. Všetko, čo potrebujete, je veľká štandardná 5-kolíková zásuvka 3x 32A. Ak by ste náhodou mali k dispozícii malú 5-kolíkovú zásuvku 3x 16A, môžete si buď zakúpiť inteligentný Wallbox go-e Charger Gemini flex 11 kW, alebo len pripojiť redukciu, ktorú rovnako nájdete v našej ponuke. To je celé! Žiadne ťahanie kabeláže, sekanie ani vŕtanie. Sme presvedčení, že ušetrené stovky eur využijete efektívnejšie ako kúpou nezmyselných, zložitých Wallboxov za tisíce eur.

Všetko pod kontrolou s nekonečnými možnosťami

Sledujte progres nabíjania, koľko energie Váš elektromobil už prijal, kto aktuálne nabíja, nastavte si želaný výkon, vyberte si 1 alebo 3 fázy alebo obmedzte nabíjanie len pre povolené osoby. Vďaka kompatibilite RFID čipových kariet môžete určiť, kto môže nabíjať, o koľkej a kto naopak už nie. Nastavte vybraným osobám nabíjací limit, či už v podobe času, alebo počtu nabitých KWh a o nič viac sa nestarajte. Proces autorizácie a spustenie nabíjania je možné aj priamo prostredníctvom mobilnej aplikácie, push notifikácie, prípadne túto funkcionalitu úplne deaktivovať. To oceníte v prípade viacčlennej rodiny či zamestnancov.

Moderný a vždy nadčasový Wallbox

O elegantný, ale pri tom nadčasový a moderný dizajn inteligentného Wallboxu go-e Charger Gemini flex 2.0 22 kW sa stará štýlový podsvietený LED konektor. Nielen, že dodáva nabíjačke punc prémiovosti, ale prináša aj funkčné smart riešenia. Nastavte si podsvietenie Vami preferovanou farbou, ktorá bude signalizovať predmetný úkon s efektnou animáciou. Odpadá tak potreba kontroly či sledovania stavu nabíjania a jediným pohľadom na LED ukazovateľ sa dozviete všetky podstatné informácie.

V jednoduchosti je krása

Nebaví Vás ovládanie Wallboxu či nastavovanie parametrov nabíjania cez smartfón? Niekedy je rýchlejší jeden dotyk, ako hľadanie, odomykanie či spúšťanie aplikácie v telefóne. Preto je inteligentný Wallbox go-e Charger Gemini flex 2.0 22 kW vybavený praktickým hardvérovým tlačidlom, ktorým je možné meniť výkon nabíjania, nabíjanie spustiť, pozastaviť či deaktivovať, alebo dokonca nastaviť tlačidlu vlastnú funkčnosť. Samozrejmosťou je potom elektrický zámok nabíjacieho konektora, ktorý v prípade nabíjania uzamkne konektor, aby proces nabíjania nebolo možné neoprávnene prerušiť inou osobou. Funkcie zámku, jeho podmienky aktivácie či deaktivácie je rovnako možné nastaviť v mobilnej aplikácií.

Dokonalá mobilná aplikácia

O nadštandardné možnosti konfigurácie, pokročilú správu či konektivitu sa stará prepracovaná mobilná aplikácia. Dostupné je tiež prehľadné webové rozhranie či špeciálne vyvinuté API rozhranie, ktorého dokumentácia je sprístupnená pre vývojárov, programátorov či domácich majstrov. Zariadenie je tak možné spravovať lokálne na sieti, ale aj pomocou cloudového riešenia vzdialených serverov. Jednoducho ide o viacúčelovú inteligentnú nabíjaciu stanicu, ktorá dokonale sadne Vašim potrebám. Perfektne poslúži vďaka svojej jednoduchosti, nakoľko tlačidlom a kartičkou obslúžite základné funkcie. Nadštandardnou a vyladenou bezplatnou aplikáciou pre Android aj iOS nadchne všetkých, ktorí holdujú moderným technológiám a chcú vyťažiť maximum. A napokon si na svoje prídu aj vývojári, programátori a softvéroví developeri, a to vďaka neobmedzeným možnostiam pokročilej správy pomocou API requestov a pripojenia do riešení tretích strán.

Vhodné a pripravené aj pre inteligentnú domácnosť

Inteligentný Wallbox go-e Charger Gemini flex 2.0 22 kW je možné začleniť a integrovať aj do už vybudovanej inteligentnej domácnosti. Vďaka priamej podpore pre chytrú domácnosť od Athom Homey, je možné procesy nabíjania riadiť, monitorovať i spravovať aj pomocou scén či rôznych pravidiel, prípadne naopak. Vďaka prepojeniu s Homey môžete spustiť inú automatizáciu vo Vašej domácnosti v dôsledku aktuálneho stavu inteligentného Wallboxu. Napríklad pri nabití na Vami želanú úroveň batérie blikne lampička vo Vašej pracovni na zelenú farbu, spustí sa Vaša obľúbená pieseň, otvorí garáž, zaznie zvučka a množstvo iného.

Wi-Fi doma, na cestách aj na chate

Inteligentný Wallbox go-e Charger Gemini flex 2.0 22 kW je možné pripojiť na Vašu Wi-Fi sieť, čím získate prakticky neobmedzené možnosti konektivity, zisťovania stavu či nastavovanie nabíjania z ktoréhokoľvek miesta na zemi. Aj v prípade Vašej neprítomnosti tak budete mať dokonalý prehľad o nabíjaní, spotrebe či samotnom výkone. V prípade, ak sa rozhodnete si túto inteligentnú nabíjačku vziať so sebou napríklad na chatu, kde nemáte Wi-Fi, vďaka funkcií hotspot vysielania vlastnej Wi-Fi neprídete o žiadne inteligentné funkcie. K dispozícii sú taktiež rôzne redukcie na priemyselnú 5-kolíkovú zásuvku 16 či 32A, 230V schuko, vďaka čomu si ju môžete vziať kamkoľvek so sebou, a to pokojne aj do kempu, apartmánu či do hotelu.

Pripojenie na fotovoltiku a nabíjanie zadarmo

Neoceniteľnou výhodou je široká možnosť kooperácie s fotovoltikou, kedy je možné vozidlo nabíjať len z prebytkov vyrobenej elektriny, definovať nabíjací prúd v závislosti od produkcie fotovoltickej elektrárne či v prípade mračna nabíjanie úplne pozastaviť. V prípade, ak využívate dvojtarifné sadzby, môžete Wallbox navyše pripojiť na HDO stýkač a nabíjať len vo Vami vymedzenom čase nízkej tarifikácie, čím ušetríte na energiách ešte viac.

Jednotka na trhu aj z dlhodobého hľadiska

Aktuálne ide o plne vybavený inteligentný Wallbox, ktorý vyvinuli švajčiarsky inžinieri a odborníci na elektromobilitu. Svojimi funkciami, kvalitou a technologickými inováciami nemá žiadnu konkurenciu. Hravo strčí do vrecka aj tisíceurové Wallboxy od renomovaných firiem. Za priaznivú cenu, na ktorej konkurenčné riešenia začínajú tak získate najpokročilejšiu nabíjaciu stanicu, ktorej funkčnosť nepozná hraníc. Navyše vďaka dedikovanej platforme a napredovaniu vo vývoji sa funkcionality neustále rozširujú vďaka vzdialeným aktualizáciám Over The Air (OTA). Takže aj za niekoľko rokov budete mať stále najmodernejšiu a najvýkonnejšiu inteligentnú Wallbox nabíjaciu stanicu, ktorá Vám bude zaručene robiť radosť.

Kľúčové vlastnosti a parametre

  • Inteligentný Wallbox go-e Charger Gemini flex 2.0 22 kW nevyžaduje žiadnu odbornú montáž Stačí ho pripojiť do veľkej 5-kolíkovej zásuvky 3x 32A (22 kW) a okamžite môžete začať nabíjať
  • Máte malú 5-kolíkovú zásuvku 3x 16A? Máme redukcie alebo Wallbox go-e Charger Gemini Flex 11 kW určený pre malý typ zásuvky
  • V balení sa nachádza 1x RFID čipová kľúčenka a ďalšie je možné dokúpiť samostatne
  • Nabíjací kábel by ste mali mať k vozidlu priamo od výrobcu. Ak by ste chceli ďalší, prípadne nabíjací kábel vôbec nemáte, môžete si ho zakúpiť u nás samostatne.
  • Maximálny výkon Wallboxu je 22 kW (3x 32A). Ak máte vozidlo, ktoré podporuje pomalšie nabíjanie, môžete uprednostniť prenosný Wallbox go-e Gemini flex 11 kW.

Časté otázky a odpovede

Môžem používať tento prenosný Wallbox go-e Charger Gemini flex 2.0 22 kW na veľkej 5-kolíkovej zásuvke?

Áno, na tento typ zásuvky je Wallbox ako stvorený. Len pripojíte a nabíjate a o nič viac sa nestaráte.


Môžem používať tento prenosný Wallbox go-e Charger Gemini flex 2.0 22 kW aj na malej 5-kolíkovej zásuvke?

Áno, budete však potrebovať redukciu. Inteligentný Wallbox go-e Charger Gemini flex 2.0 22 kW je vybavený veľkou 5-kolíkovou koncovkou 3x 32A. Na správnu funkčnosťteda potrebujete redukciu/ koncovku na 11 kW. Maximálny nabíjací výkon bude v tomto prípade limitovaný samotným istením a zásuvkou t.j. 11 kW.


Môžem nabíjať aj jednou fázou, alebo aj troma fázami?

Áno, môžete si vybrať, či chcete nabíjať jednou fázou (max. 1x 32A 7,2 kW), alebo troma fázami (max. 3x 32A 22 kW).


Môžem si nastaviť aj nižší výkon nabíjania?

Áno, na inteligentnom Wallboxe go-e Charger Gemini Flex 2.0 22 kW si môžete vybrať od 6A až po 32A nabíjací výkon na jednej fáze, alebo na troch fázach súčasne.


Mám auto, ktoré vie spracovať max. 2 fázy môžem tento Wallbox použiť?

Áno, inteligentný Wallbox go-e Charger Gemini flex 2.0 22 kW môžete použiť aj pre jednofázové nabíjanie, dvojfázové či trojfázové typy vozidiel. Stačí nastaviť 3-fázové nabíjanie a vozidlo si z nich zoberie len toľko, koľko potrebuje či zvládne aktuálne prijať.


Aký nabíjací kábel potrebujem?

Nabíjací kábel od Vášho vozidla by Vám mal dodať výrobca/ predajca. Je však výhodné mať jeden kábel stále so sebou v aute a jeden konštantne pripojený vo Wallboxe. Ak máte záujem o inteligentný Wallbox go-e Charger Gemini Flex 2.0 22 kW, potrebujete nabíjací kábel označovaný ako Type 2 – Type 2 3x 32A 22 kW môžete si ho zakúpiť priamo z našej ponuky originálneho príslušenstva.


Musí byť tento Wallbox umiestnený v garáži, alebo môže byť aj vonku?

Ideálne umiestnenie je na suchom mieste. Vzhľadom na jeho odolnosť voči vode a prachu môže byť aj vonku, no rozhodne by na neho nemalo pršať. Zvážte preto umiestnenie pod prístrešok, pergolu či fasádu budovy tak, aby na neho priamo nepršalo.

Prílohy 

Dodatočné parametre

Kategória: WallBoxy do 400V
Záruka: 3 roky
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
B Avatar autora | 28.5.2024
Vysoko cením poradenstvo kt. sa mi dostalo, nebol problém mi vysvetliť to. si stále veľmi cením a teraz funguje všetko ako som si to aj predstavoval. Prídem vystúpim priložím nabíjam. Manželka má svoju kartičku aj ja tiež ale väčšinou času používam mobil som sa pristihol. je to návykové človek sa chvíľu cíti ako poskytovateľ verejnej nabíjačky keď je tam toľko funkcí. počíta spotrebu elektriky ukazuje grafy výkony apodobne. keď budú skladom tie redukcie tak ešte tie prikúpim do rezervy alebo na cesty do zahraničia nech má človek predsalen aj istotu keby bolo najhoršie to sa mi páči
5
M Avatar autora | 23.5.2024
je to taký malý splnený sen. Mať takúto nabíjačku, máme totiž rodičovský dom v lese v blízkosti BS a tam dotiahnúť wifi je nemožné. Tak to ukazuje síce 2 paličky signálu ale bez zaváhania funguje. Tento 22kw je tiež dobrý pre hyundai a staršie evčka lebo pustí aj na jednu fázu plných 7kw. v popise to asi nevidel som ale aj Siri sa na to dá napojiť cez shortcuts a potom ide zapnúť nabíjanie hlasovým povelom... prívesok v balení - to nie je reklama ale jeden zadarmo čipový prívesok vyskúšam sa s ním pohrať čo to všetko zvládne. U nás na dedine sa moc nebojím že mi tu príde sa niekto nabíjať cudzí ale v meste asi dobrá funkcia a poteší :)